Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 02. 2020
Martin
Ponúkame možnosť výstavby moderného a funkčného bungalovu
88 900 €

Ponúkame možnosť výstavby moderného a funkčného bungalovu

88 900 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Pôvodný stav
  • Zast. plocha: 125 m2
  • Cena za m2: 711,20 €/m²
    ID inzerátu: 3664564
Máte pozemok a neviete sa rozhýbať? Strašia Vás dlhé túry po úradoch a nekonečné vybavovačky? Nechajte to na nás... TuReality ponúka možnosť výstavby rodinného domu typ bungalov s rozlohou 102,9m2. Uvedená cena v inzeráte je za nizkoenergetický montovaný rodinný dom kde sa doba výstavby skracuje o polovicu..Hlavnými superlatívami montovaných domčekov sú:

priaznivá cena montovaného domu,
úspora času a financií,
čistá a jednoduchá výstavba s maximálnou presnosťou.
Montovaný drevený dom sa stavia na vopred pripravenú základovú dosku. Je to stavebnica z vopred pripravených dielcov na mieru.

Jednotlivé dielce montovaných domov sa vyrábajú vo výrobnej hale a finálna kompletizácia nastáva na mieste výstavby. Tým sa zbavíme tzv. mokrých procesov (schnutie a vyzretie materiálov), ktoré sú súčasťou výstavby murovaných domov.

Pokiaľ však ste zástancom tradičnej murovanej techniky tento domček je možné postaviť aj v murovanej verzii... Mame už mnoho postavených domov v oboch verziách, ktoré je možné aj navštíviť a rozhodnúť sa.... Cena murovaného bungalovu je 102900 eur...Obe ceny sú za holodom čo znamená hotový vymaľovaný dom oplotený z 3 strán, so spevnenými plochami teda chodník k domu a parkovacie miesta.. Pýtate sa čo mám vlastne dokončiť? Do takto nachystaného domčeka potrebujete dokončiť podlahy, obklad, sanita, dvere a zárubne.. Po našich skúsenostiach Vám na dokončenie stačí 10 000eur čo Vám samozrejme rovnako vieme zabezpečiť... Táto suma je uvedená za dokončenie v štandarde... Ak si teraz poviete, dom krásny ale čo s ním keď nemám pozemok... Veľmi radi Vám pomôžeme nájsť vhodný pozemok pre Váš vysnívaný domček, vzhľadom na skúsenosti pri výstavbách už presne vieme, ktorý pozemok vyhovuje požiadavkám už od začiatku... Neváhajte a dohodnite si stretnutie na tel.čísle 0911529264 alebo mailom na bubicova@tureality.sk

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty