Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 03. 10. 2019
Moskovská, Žilina-Vlčince
5 izbový byt (B801) – ZELENÉ VLČINCE - NOVOSTAVBA
343 900 €

5 izbový byt (B801) – ZELENÉ VLČINCE - NOVOSTAVBA

343 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 5 a viac izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 280 m2
 • Cena za m2: 1 228,21 €/m²
  ID inzerátu: 3667215
Popis:
Typ 5-izbového bytu s popisným číslom 801 ponúka výmeru interiéeru 193,6 m2. Nachádza sa na 8 poschodí bytového domu A, aj bytového domu B. Orientácia bytu je na východ/sever/západ/juh. Súčasťou bytu je bytová kobka (1,59 m2) a terasa (81,21 m2 a balkón (3,38 m2). Celková plocha bytu je 280,01m2. Pridanou hodnotou bytu je vstup na terasu alebo balkón z každej izby v byte, orientácia bytu, technická miestnosť (práčovňa) a tiež priestranná kúpeľňa s dvoma umývadlami, vaňou a sprchovým kútom.

Štandard vybavenia bytov
Na požiadavku klienta je pri 5-izbových bytoch možné naceniť aj verziu v štandardom vybavení. V tom sa nachádza laminátová podlaha, obložkové zárubne s dverami, keramický obklad, dlažba a sanita. Možnosť výberu z troch farebných variantov interiéru.

Zeleň a zelené strechy
Súčasťou projektu je aj výsadba nových stromov s výškou 6 m a zachovanie vzrastlej zelene v čo najväčšom objeme. Inštalácia vsakovacích nádrží. Zelená vegetačná strecha s izolačnými vrstvami, ktorá podporuje dobrú mikroklímu prostredia a zabraňuje prehrievaniu budovy a okolia.

Deliace medzi-bytové steny a okná
Zvukovoizolačné železobetónové steny alebo tehlové murivo z akustickej tehly. Použité materiály spĺňajú požiadavky na zvukovú izoláciu. Hliníkové okná s izolačným trojsklom, kombinácia otváravo-sklápacie alebo iba otváravé s exteriérovými žalúziami na elektrický pohon.

Vykurovanie a vzduchotechnika
Príprava na podlahové kúrenie vrátane rozdeľovača na podlahové kúrenie. Príprava na klimatizáciu a krb.

Garáže a parkovanie
140 garážových a 60 nadzemných státí s možnosťou odkúpenia do osobného vlastníctva. Vstup do garáží cez bránu, otváranú na diaľkové ovládanie.

Spoločné priestory
Samozrejmosťou sú vstupné dvere s výplňou zo skla, schránky na poštu, audio vrátnik, osvetlenie, gresová dlažba a moderný výťah.

Lokalita a dostupnosť služieb
Jednotlivé bytové domy budú vysoké osem podlaží, pričom posledné podlažie bude ustúpené. Noví obyvatelia Zelených Vlčiniec určite ocenia aj služby v okolí novostavby. V pešej dostupnosti do 15 minút sa nachádza vodné dielo, parky, klientske centrum, kostol, jasle, škôlky a školy. Takisto pošta, lekárne, obchody, kaviarne a reštaurácie. Priamo pred projektom vznikne aj nové detské ihrisko.

Táto nehnuteľnosť je súčasťou developerského projektu

Zelené Vlčince

Počet bytov: 206
Stav projektu: V príprave
Ukončenie výstavby: 31.12.2020
Cena od: od 61 900 €

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2019
 • Počet nadzemných podlaží: 8
 • Podlažie: 8
 • Výťah: Áno
 • Balkón: 3 m²
 • Terasa: 80 m²

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Poštová 1
010 08 Žilina
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo