Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 18. 08. 2019
Tichá, Senec
4K VIDEO- VILA IBA 2KM OD SENECKÝCH JAZIER -KRÁSNY POZEMOK A ZÁHRADA - RÝCHLA DOSTUPNOSŤ DO BA
410 000 €

4K VIDEO- VILA IBA 2KM OD SENECKÝCH JAZIER -KRÁSNY POZEMOK A ZÁHRADA - RÝCHLA DOSTUPNOSŤ DO BA

410 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 297 m2
  Plocha pozemku: 14 m2
 • Cena za m2: 1 380,47 €/m²
  ID inzerátu: 3670140

! POZRITE SI VIDEO TEJTO NEHNUTEĽNOSTI S LETECKÝMI ZÁBERMI V 4k ROZLÍŠENÍ - https://youtu.be/eZcjRa39lJc

NL REAL realitná kancelária - PONÚKA NA PREDAJ RODINNÚ VILU NA KRÁSNOM VEĽKOM POZEMKU O ROZLOHE 14,191 m2 (350x45 m), KTORÁ SA NACHÁDZA IBA 2 km OD SENECKÝCH JAZIER V TICHEJ ČASTI NA KONCI OBCE RECA KTORÁ JE TIEŽ VZDIALENÁ IBA 30 MINÚT OD CENTRA BRATISLAVY. RÝCHLEJŠIA DOSTUPNOSŤ DO OBCE JE ZLEPŠENÁ VĎAKA NOVO-VYBUDOVANÉMU DIAĽNIČNÉMU ZJAZDU SENEC- BLATNÉ.

- NA POZEMKU SA NACHÁDZA KRÁSNY KRYTÝ CELOROČNÝ BAZÉN SO SLANOU VODOU S NÁDHERNÝM VÝHĽADOM DO KOMPLETNE VYBUDOVANEJ ZÁHRADY S AUTOMATICKOU ZÁVLAHOU.- ČASŤ POZEMKU 45x80 m (3600m2) JE OPLOTENÁ KVALITNÝM VYSOKÝM BETÓNOVÝM MÚROM KTORÝ ZARUČUJE MAXIMÁLNE SÚKROMIE.

- VIACERÉ MOŽNOSTI VYUŽITIA -RODINNÉ BÝVANIE ALEBO MOŽNOSŤ PRENAJÍMANIA CEZ AIRBNB, APARTMÁNY NA SENECKÝCH JAZERÁCH SA PRENAJÍMAJÚ V PRIEMERE ZA 200,- EUR / noc pre max. 8 osôb . PRÍPADNE NA ZADNEJ ČASTI MOMENTÁLNE NEVYUŽÍVANÉHO POZEMKU MOŽNOSŤ VYBUDOVANIA RANČU, CHOVU ALEBO PESTOVANIA VĎAKA VÝBORNEJ JUŽNEJ POLOHE.


- VSTUP DO DOMU JE ZABEZPEČENÝ DVOMI BRÁNAMI V PREDNEJ ČASTI POZEMKU. ELEKTRICKOU DIAĽKOVO OVLÁDANOU BRÁNOU SA DOSTANETE KU VSTUPU DO PRIESTRANNEJ DVOJ-GARÁŽE. MANUÁLNOU BRÁNOU SA DOSTANETE DO VY-DLÁŽDENÉHO NÁDVORIA DOMU KDE SA NACHÁDZA ĎALŠIA VEĽKÁ SAMOSTATNE STOJACA GARÁŽ A VSTUP DO DOMU A NA POZEMOK .

- CELÝ DOM, OPLOTENIE A STAVBY NA POZEMKU SÚ POSTAVENÉ Z NAJKVALITNEJŠÍCH MATERIÁLOV KTORÉ BOLI V DOBE STAVBY AKTUÁLNE NA TRHU.
- Dôraz bol vedený na kvalitu a bezpečnosť stavby . Všetko je vo výbornom stave a plne funkčné. Dom má špeciálnu protiradónovú izoláciu a je kompletne zabezpečený bezpečnostným a kamerovým systémom.

- Stavba bola realizovaná a je celá z tehál Wienerberger. Dom je vysoko energetický úsporný a celý je ešte zateplený 15 cm obkladom.

-Kúrenie je zabezpečené plynovým kotlom, prípadne kombináciou s kúrením v krbe ktorý sa nachádza v obývačke. Na pozemku sú dve studne. Vlastná voda je prečisťovaná zariadením f. Marlus, zmäkčovaná a dezinfikovaná UV lampou. Dom má samostatnú čističku odpadových vôd.

-V prvej polovici pozemku sa nachádza aj samostatne stojaci altánok na letné posedenia s vymurovaný záhradným grilom. Taktiež sa tam nachádza aj veľká zeleninová záhrada, krásne zdravé ovocné stromy ktoré majú krásnu úrodu - marhule, višne, čerešne atď. , murovaná voliéra pre psov a priestor pre odkladanie ručného náradia do záhrady a ostatných záhradných potrieb.

- Dom má štyri samostatné izby. Veľkú kuchyňu s jedálňou a samostatnou miestnosťou na skladovanie potravín, vstupnú halu.Dom je kompletne podpivničený. Úžitková plocha : suterén 90 m 2 , prízemie 75 m2 + 22 m2 terasa
, druhé poschodie 75 m2 + 35 m2 terasa - celková plocha spolu 297 m2 . Dve veľké terasy ktoré sa dajú použiť aj ako veľké zimné záhrady. Poprípade sa dá spodná terasa využiť na rozšírenie obývačky, aby vznikol krásny vzdušný priestor s nádherným výhľadom do záhrady a výbornú atmosféru by pri dlhých zimných večeroch v tomto úžasnom priestore dotváral moderný drevený krb ktorý je v obývačke už inštalovaný . V suteréne sa nachádza veľká garáž na dve autá + dielňa, komora, kotolňa spojená s práčovňou, samostatné WC. Pod veľkou terasou je samostatná veľká miestnosť na skladovanie náradia, kosačiek a príslušenstva k záhrade a v tejto miestnosti je aj samostatná studňa.


V obci je kompletná a veľmi dobrá občianska vybavenosť. Z uvedeného domu je veľmi dobrá dostupnosť smerom do Senca, Bratislavy, Trnavy, Galanty, Sládkovičova, Serede. V blízkosti autobusová zastávka, na vlakovú stanicu cca 400 metrov.-PREDAJNÁ CENA nehnuteľnosti – 410, 000,- Eur
NEHNUTEĽNOSŤ JE PRIPRAVENÁ K OKAMŽITÉMU PREDAJU

PREDAJNÁ CENA je vrátane AUTORIZOVANÝCH zmlúv o prevode vlastníctva advokátskou kanceláriou aj poplatkov na katastri spojených s predajom.
Bližšie informácie telefonicky 0948 943 349 každý deň do 22:00 hod. aj v SO a NE
Informácie mailom NON-STOP: makler@nlreal.sk
Doplnkové charakteristiky

 • Terasa: 22 m²
 • Garáž: 90 m²
 • Šírka pozemku: 45 m
 • Dĺžka pozemku: 350 m
 • Terén pozemku: Rovinatý

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Grösslingová 4
811 09 Bratislava I - Staré Mesto
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo