Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 30. 12. 2019
Gabčíkovo
Rekreačná chata - dom - Gabčíkovo
64 900 €

Rekreačná chata - dom - Gabčíkovo

64 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Chata a chalupa
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 72 m2
  Zast. plocha: 36 m2
  Plocha pozemku: 329 m2
 • Cena za m2: 901,39 €/m²
  ID inzerátu: 3672447
RE/MAX ponúka na predaj dvojpodlažnú murovanú chatu (rekreačný dom) vo veľmi dobrom stave v rekreačnej oblasti katastrálneho územia Gabčíkovo.
Parcela prislúchajúca k chate je o výmere 272m2. Zastavaná plocha je 36m2 a úžitková plocha je 36m2 na prízemí a 36m2 na poschodí. Súčasťou ceny je vedľajší pozemok o rozlohe 93 m2, ktorý slúži na parkovanie a na ktorom sa nachádza samostatná garáž. Chata sa nachádza v oblasti zastavanej chatkami a rekreačnými domčekmi obdobného štýlu a veľkosti. Viaceré z chát v okolí sú už dlhodobo celoročne obývané, čo robí túto oblasť bezpečnou.
V chate je zavedená elektrika a voda. Podlahové kúrenie umožňuje celoročné užívanie.Zdrojom teplej vody je prietokový ohrievač. Odpad vedie do žumpy s objemom 8m3.
Chata sa predáva s kompletným zariadením. Má prízemie a jedno poschodie, vonkajšiu krytú terasu, priestrannú uzatvorenú záhradu predurčenú na relax, nenáročnejšie športové aktivity, či na šantenie Vašich detí. Vedľa terasy je vybudované aj ohnisko na opekanie a varenie v kotlíku. Za domom je priestor na parkovanie menších vozidiel a na ukladanie dreva pripraveného na kúrenie v krbe. Takmer po celom obvode je popri oplotení aj udržiavaný živý plot, ktorý zaisťuje domácim intimitu počas chvíľ oddychu.
Interiér chaty je plne funkčný, pekne udržiavaný, vkusne zariadený a dispozične veľmi praktický. Na prízemí sa nachádza kuchyňa spojená s obývacou miestnosťou a WC so sprchovacím kútom. Kuchyňa je vybavená chladničkou, elektrickým sporákom, digestorom, a nerezovým drezom. Jedálenský pult so 4 barovými stoličkami predeľuje kuchynskú a obývaciu časť. Dominantou prízemia, doceňovanou najviac počas chladnejšieho počasia, je atraktívne riešený kameninový krb s kvalitnou krbovou vložkou. Z krbu vedú teplovzdušné prieduchy do miestností na poschodí. S obkladom na krbe perfektne ladí podlaha v celej prízemnej časti z rovnakého materiálu. V obývacej časti sa nachádza priestranná červená kožená sedačka, konferenčný stolík a dve ratanové kreslá v retro štýle.
Točité schody z bukového masívu vedú na poschodie, kde sa nachádza menšia hala so vstupmi po stranách do 2 menších spální so zošikmeným stropom. Na poschodí pohodlne prenocuje 7-8 osôb.
Lokalita, v ktorej sa chata nachádza, je vyhľadávaným miestom pre rybárov, relax a šport vďaka Dunaju, ktorý v týchto miestach vytvára nádherné meandre tiahnuce sa pozdĺž brehov s množstvom zelene, stromov a lúk. Impozantné pohľady na nádherné zákutia týchto oblastí už oddávna uchvacujú hlavne duše ľudí s umeleckým duchom, literátov a maliarov, ktorí ich s obľubou vkladajú do svojich umeleckých diel.
Ak hľadáte pre seba a svojich najbližších miesto oddychu a nekonečných možností prechádzok, bicyklovania alebo člnkovania, je táto nehnuteľnosť horúcim kandidátom vo Vašom výbere. Zavolajte, rád Vám ju predstavím.
V cene nehnuteľnosti je aj čln s motorom o výkone 5 HP. Už len zobrať udice.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Kúrenie: Lokálne
 • Plyn: Na pozemku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty