Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 27. 08. 2019
Rajecké Teplice
Predaj komerčného objektu, Okres Žilina - Konská
1 144 344 €

Predaj komerčného objektu, Okres Žilina - Konská

1 144 344 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Administratívny objekt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 2232 m2
  Zast. plocha: 3960 m2
  Plocha pozemku: 6311 m2
 • Cena za m2: 512,70 €/m²
  ID inzerátu: 3673123
Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj nehnuteľnosť, ktorú je po drobných úpravách možné využiť ako penzión pre seniorov, ubytovacie zariadenie, priestor pre svadby, oslavy alebo firemné akcie.

Nehnuteľnosť je v blízkosti Rajeckých Teplíc a je vzdialená približne 6km od plánovaného privádzača k diaľnici D1 zo smeru Rajec. Od mesta Žilina je polyfunkčný objekt vzdialený 15 km.

Nehnuteľnosť pozostáva z dvoch poschodí a dvoch častí, pričom jedna časť slúži ako obytná zóna a druhá časť je prispôsobená na prevádzkové účely.

Samostatnú obytnú zónu tvoria dve podlažia. Na hornom podlaží sa nachádza 8 izieb, 5 kúpelní, kuchyňa, komora, obývacia miestnosť s kozubom, z ktorej je možné vyjsť priamo do átria a taktiež do predpripravenej wellness zóny. Wellness zónu tvorí bazén, sauna, sprcha a relaxačná miestnosť. Spodné podlažie tvoria dve samostatné garáže s elektrickým pohonom na diaľkové ovládanie.

Prevádzkovú časť tvoria taktiež dve podlažia. Na prízemí sú položené keramické a betónové pancierové dlažby. Spodné podlažie slúži ako prevádzkové a skladové priestory, ktoré tvorí prijímacia miestnosť, 5 priestranných miestností, sociálna časť a technické miestnosti. Do prevádzkových častí je vchod cez dve garážové brány s elektrickým pohonom na diaľkové ovládanie a cez dva ďalšie vstupy. Vrchné podlažie tvoria 2 kancelárske miestnosti, školiaca / spoločenská časť a 2 prevádzkové miestnosti. V prevádzkovej časti je vybudovaná predpríprava na výťah.

Objekt má 2 vlastné zdroje vody a to vŕtanú studňu S-1 (pitná voda) a kopanú studňu S-2 (úžitková voda). Odpad je riešený pomocou ČOV (čistiareň odpadových vôd).

Vykurovanie a ohrev teplej vody je zabezpečený pomocou dvoch kondenzačných kotlov Buderus na propán (podzemné zásobníky na 8900l), radiátorov a podlahového kúrenia. Vykurovanie a ohrev teplej vody je zabezpečený pre každú časť samostatne. Nehnuteľnosť ma vybudovanú príprava na zapojenie solárnych panelov. Nehnutelnosť splnila podmienky na energetický certifikát stavby - (B).

Osvetlenie je kombinované LED/žiarivky/halogénové, vonkajšie LED sú so snímačmi pohybu po celom obvode budovy.

Do objektu je aktuálne privedený internet Telekom DSL 15/1 Mb/s a v dohľadnom čase má byť realizovaný v obci privedenie optického káblu. V objekte je taktiež vykonaná príprava na vnútornú sieť (ethernet).

Pôdorys podlaží, energetický certifikát a bližšie informácie vám radi poskytneme v našej kancelárií, resp. pri osobnej obhliadke nehnuteľnosti.

Súčasťou našich služieb je aj kompletný právny a predajný servis. Radi Vám taktiež odborne poradíme o možnostiach financovania nehnuteľnosti formou hypotekárneho úveru

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: B
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Kúrenie: Lokálne
 • Telekomunikáčné a dátové siete: Telefón
 • Voda: Na pozemku - Diaľkový vodovod

Nehnuteľnosť na mape

Riska Tomáš RE/MAX Slovakia
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Cesta na Senec 2/A
821 04 Bratislava II - Ružinov
Riska Tomáš
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo