Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 03. 07. 2019
Sabinovská 10, Bratislava II - Ružinov
Priestranný byt (navrhnutý ako 4 iz.) pri jazere Štrkovec v Bratislave II, Ružinov
Info v RK

Priestranný byt (navrhnutý ako 4 iz.) pri jazere Štrkovec v Bratislave II, Ružinov

Info v RK


 • Typ: Predaj
  Druh: Mezonet
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 122 m2
 • ID inzerátu: 3673349
Popis lokality
Predmetom predaja je veľký, dvojpodlažný (mezonet) 3-izbový byt (možnosť úpravy na 4 izbový), nachádzajúci sa v tehlovom dome na 5. a 6. poschodí na Sabinovskej ulici č. 10 v Bratislave II, Ružinove, časť Štrkovec. Ide o lokalitu širšieho centra, pričom jeho výhodou je dobrá dostupnosť do centra BA. V okolí je kompletná občianska vybavenosť - dostatok zelene, jazero Štrkovec, školy, škôlky, obchody, reštaurácie, zastávky MHD. V susedstve sa nachádza sídlo Bratislavskej župy (Bratislavský samosprávny kraj), Okresný súd BA II, sídlo Bratislavskej vodárenskej spoločnosti (BVS), reštaurácia Bokovka, Eden park, potraviny Billa .
Popis nehnuteľnosti
Byt má 13 rokov, vznikol nadstavbou na pôvodnom, tehlovom dome, koladovanom v r. 2006. Je priestranný, 3 izbový, jeho celková výmera je 122 m2 + loggia 3,3 m2 + malý balkón 0,9 m2. Vstup do bytu je na 5. poschodí (v dome je výťah). Spodné podlažie pozostáva zo vstupnej časti, otvoreného priestoru - obývacia izba (36,5 m2), kuchyne s jedálenskou časťou, WC s bidetom a umývadlom. Dvojramenným schodiskom je zabezpečený prístup na vrchné podlažie bytu (6. poschodie), ktoré pozostáva z chodby, 2 veľkých izieb (každá ma 24,89 m2, pričom je možné ich rozdeliť na 2), šatníka - skladu, kúpeľne s 2 umývadlami a veľkým sprchovacím kútom, technickej miestnosti s plynovým kotlom a zásobníkom na teplú vodu a miestnosťou pre práčku, samostatného WC s bidetom a umývadlom.
Prístup do bytu je zabezpečený schodiskom, resp. výťahom.
Dispozične je byt dobre riešený, orientovaný na 2 strany (východ, západ). Technický stav je dobrý. Okná sú plastové. Na podlahách sú laminátové parkety, resp. dlažba. Kúrenie je vlastné- plynový kotol so zásobníkom na teplú vodu. Výhrevné telesá sú radiátory KORAD.
Parkovanie 1 auta je na vyhradenom parkovisku . . . . . .
Mesačné náklady za užívanie bytu: cca 150 Eur vrátane plynu (kúrenie a ohrev vody) + elektrika (podľa spotreby, cca 30 Eur).

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2006
 • Balkón: 0 m²
 • Lodžia: 3 m²
 • Vonkajšie parkovacie miesto: 1 x
 • Kúrenie: Ústredné
 • Telekomunikáčné a dátové siete: Internet, Káblová TV, Optická sieť

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu