Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 04. 07. 2019
Martinský breh, Zlaté Moravce
Prevádzka mäsokombinátu v Zlatých Moravciach EXKLUZÍVNE
1 370 000 €

Prevádzka mäsokombinátu v Zlatých Moravciach EXKLUZÍVNE

1 370 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Prevádzkový areál
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 4133 m2
 • Cena za m2: 331,48 €/m²
  ID inzerátu: 3674406
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj prevádzkový areál, slúžiaci ako mäsokombinát – bitúnok v meste Zlaté Moravce, na ulici Martinský breh, v priemyselno-obytnej zóne na okraji mesta s výbornou dostupnosťou vrátane železničnej dopravy. Jedná sa o mäsospracujúci podnik zameraný na porážku ošípaných a hovädzieho dobytka, rozrábku, výrobu a predaj mäsa, údenárskych výrobkov, tepelne opracovaných aj neopracovaných výrobkov a výškvar masti s kompletným zariadením. K dispozícii sú všetky platné európske certifikáty a povolenia na komplexnú mäsospracujúcu činnosť, prevádzka má vlastné dopravné stredisko na zvoz dobytka a rozvoz tovaru a tiež vlastnú podnikovú predajňu so vstupom z hlavnej cesty.

Z hľadiska prevádzky a využívania podniku, celý areál pozostáva z týchto objektov: rozrábka a výrobňa, chladiareň a jedáleň, bitúnok, sklady, garáže, umývačka, zrecia komora, sušiareň, vodáreň, varená výroba, výroba TNMV, chladiarne, expedícia, kancelária, vrátnica, šatne, prístrešky.
Kapacitne sa môže na bitúnku porážať hovädzí dobytok v počte 130 ks/týždeň, ošípané a ovce 550 ks/týždeň, rozrábka 218 ton/týždeň. Výroba spĺňa kapacitu 25 ton/týždeň, výškvar masti 6 ton/týždeň, opracovanie žalúdkov, čriev a mechúrov 0,8 ton/týždeň a skladovanie v chladiarenských a mraziarenských priestoroch 60 ton/týždeň. Z pohľadu pracovnej sily pojme podnik 20-50 zamestnancov, funguje od roku 1991, predáva sa bez dlhov a tiarch.

Ponúkaná nehnuteľnosť sa nachádza na rovinatom pozemku s celkovou výmerou 4133 m2. Celý areál je oplotený a uzatvorený, disponuje výbornými dopravnými a parkovacími možnosťami v rámci vlastných pozemkov, k dispozícii je aj garáž a nákladná vrátnica. Objekt je napojený na všetky inžinierske siete – elektrinu, vodu, plyn aj kanalizáciu. K dispozícii je aj vlastná studňa, ČOV a elektrocentrála.

Cena je uvedená vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv. K nehnuteľnosti je vypracovaný znalecký posudok, ktorý je možné poskytnúť kupujúcemu pre účely posúdenia výhodnosti tejto investície resp. vybavenia úveru..

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Telekomunikáčné a dátové siete: Telefón, Internet
 • Plyn: Na pozemku
 • Voda: Na pozemku - Diaľkový vodovod

Nehnuteľnosť na mape

Frančík Peter RE/MAX Slovakia
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Cesta na Senec 2/A
821 04 Bratislava II - Ružinov
Frančík Peter
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty