Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 20. 10. 2019
Špitálska, Bratislava I - Staré Mesto
GRAHAMS-PREDAJ, 1-izb. nebytový priestor, Špitálska, Staré Mesto
98 000 €

GRAHAMS-PREDAJ, 1-izb. nebytový priestor, Špitálska, Staré Mesto

98 000 €

vrátane provízie


  • Typ: Predaj
    Druh: 1 izbový byt
    Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 35 m2
  • Cena za m2: 2 800 €/m²
    ID inzerátu: 3675554
Grahams Vám ponúka na predaj nebytový priestor na Špitálskej ulici - mestská časť Staré Mesto. Z priestoru s podlahovou plochou 35,8 m2 sa dá vytvoriť 2izb.byt. Priestor je situovaný vo zvýšenom sutérene s oknami do dvora plného zelene.
Dispozícia: pri vstupe je menšia chodba s dverami do kúpeľne so sprchovým kútom spojenej s toaletou. Z chodby je vstup do prvej izby, ktorá môže slúžiť ako obývačka spojená s kuchynským kútom. V izbe sa nachádza elektrický kotol na kúrenie a ohrev vody a je priechodnou do ďaľšej miestnosti. Na plastových oknách sú sieťky proti hmyzu a mreže. Vstupné dvere sú bezpečnostné - Sherlock.
Spoločné priestory bytového domu sú čiastočne zrekonštruované, vstup do brány je na čip. Vo dvore je spoločná záhrada, ktorú môžu využívať všetci obyvatelia domu.
Nebytový priestor môže slúžiť ako investičná nehnuteľnosť. Vďaka lokalite je vhodný na kratkodobé prenájmy ako airbnb, alebo dlhodobé prenájmy pre študentov. v blízkosti je Lekárska fakulta UK.


Budova je situovaná vo veľmi vyhľadávanej časti Starého Mesta s vynikajúcou dostupnosťou do všetkých častí mesta. Do nákupného strediska Eurovea je to 20 min peši, 10 min električkou. Zastávka MHD je priamo pred domom. Je tu taktiež veľmi dobrá občianska vybavenosť, obchody Tesco, pekáreň priamo oproti cez ulicu, kaviarne. V blízkosti sa nachádza Medická záhrada, kde je veľa možností športového vyžitia.

Mesačné náklady sú 110 EUR mesačne/správca+elektrina

Priestor je k dispozícií ihneď

Cena nebytového priestoru je 98 000 € vrátane kompletného právneho servisu, finančného servisu a ostatných náležitostí pri prepise samotnej nehnuteľnosti.V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.


Zodpovedný maklér: Barbora Plekancová, kontakt: 0901 900 200, email: plekancova@grahams.sk

Upozornenie: Popis nehnuteľnosti - text je majetkom a autorským dielom spoločnosti Grahams© Copyright Grahams

Nehnuteľnosť na mape

Barbora Plekancová Grahams Real
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Janotova 4
841 04 Bratislava
Barbora Plekancová
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty