Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 18. 07. 2019
Exnárova, Bratislava II - Ružinov
Čiastočne zrekonštruovaný 3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite
138 000 €

Čiastočne zrekonštruovaný 3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite

138 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: 3 izbový byt
    Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 73 m2
  • Cena za m2: 1 890,41 €/m²
    ID inzerátu: 3679112
Ponúkame na predaj 3 izbový byt na Exnárovej ulici, Bratislava -Ružinov. Rozloha bytu je 73,42 m2, nachádza sa na prízemí v 7 poschodovom panelovom dome. Byt s výhľadom na udržiavanú zeleň.

Byt pozostáva z troch obytných miestností s príslušenstvom tvoreným kuchyňou, kúpeľňou s vaňou, samostatným WC, šatníkom a predsieňou. Nemá balkón. Byt je čiastočne zrekonštruovaný (kúpeľňa, WC, plastové okná vybavené interiérovými žalúziami a sieťkami proti hmyzu) s potenciálom na úpravy podľa vlastných predstáv. V izbách má pôvodné drevené parkety dobrom stave. K bytu prináleží pivnica o výmere 3,65 m2 v dobre chránenom suteréne domu.

Bytový dom je kompletne zrekonštruovaný, bezbariérový, vo veľmi tichej a zároveň dobre dostupnej časti Ružinova (konečná MHD, diaľnica, letisko) v blízkosti parkov, detských ihrísk, škôlok, škôl, nemocnice s poliklinikou i obchodov (LIDL, Moja Samoška, Avion, IKEA, Hornbach a pod.). Parkovanie je možné pri dome alebo v priľahlých uliciach. Mesačné náklady spojené s užívaním bytu bez energií sú cca 130 EUR. Byt je bez tiarch a je voľný úhradou kúpnej ceny. Je vhodný pre rodiny s malými deťmi i starších - výborná občianska vybavenosť.

Cena bytu je 138.000 EUR + sprostredkovateľská provízia
Kontakt: 0948 090 301, info@metropolitanreal.sk

Klientom bezplatne ponúkame kompletný hypotekárny servis – poradenstvo a realizácia celého hypotekárneho procesu od zabezpečenia najvýhodnejšej ponuky až po uzavretie úverovej zmluvy.

V rámci provízie zabezpečujeme pre našich klientov kompletný servis od uskutočnenia obhliadky až po odovzdanie bytu, vrátane právneho servisu (vypracovania všetkých zmlúv, návrhu na vklad vlastníckeho práva a odovzdávacieho protokolu), uhradenia poplatkov za osvedčenie podpisov u notára a za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.

Nehnuteľnosť na mape

METROPOLITAN REAL METROPOLITAN REAL, s.r.o.
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Drieňová 3/68
821 01 Bratislava II - Ružinov
METROPOLITAN REAL
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo