Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 20. 09. 2019
Prešov
Novostavba -luxusný rodinný dom s krásnym výhľadom
135 000 €

Novostavba -luxusný rodinný dom s krásnym výhľadom

135 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 136 m2
  Zast. plocha: 147 m2
  Plocha pozemku: 630 m2
 • Cena za m2: 992,65 €/m²
  ID inzerátu: 3679148
Ponúkam na predaj tento majestátny, murovaný rodinný dom, ktorý je súčasťou luxusného trojdomu so zachovaním maximálneho súkromia a je situovaný v skvelej lokalite neďaleko obchodných centier a iných výhod mesta Prešov a zároveň ponúka pokoj, čistotu a príjemné susedstvo modernej, novovybudovanej oblasti Vlčie Doly / Dulová Čergov.

Rodinný dom ponúkam vo forme holobytu pripojenom na všetky inžinierske siete (voda, kanál, elektrina, plyn, optický kábel)

Prístupová cesta ku pozemku je asfaltová aj s verejným osvetlením. V cene sú zahrnuté aj dve parkovacie miesta vydláždené zamkovou dlažbou priamo pred vchodovými dverami.
Vykurovanie zabezpečuje plynový kondenzačný kotol s teplovodnými rozvodmi v podlahe. Spodné poschodie je zateplené polystyrénom s hrúbkou 15cm a horne poschodie s hrúbkou až 25cm. Žiarivo biela fasáda s kamenným dekorom vo farbe antracit a očarujúcim podsvietením po celom obvode je zahrnutá v cene.
Okná sú izolačné trojsklá, obojstranne v antracitovej farbe. Za estetickú výhodu možno považovať aj veľké plnoautomatické terasové okná na koľajničke s rozmermi 2,5 x 2,5 m, pripravené na prestup k terase rovnako ako veľké rohové okna s úchvatným výhľadom.

Orientácia a rozpis izieb:
orientácia je juho - západná, na severnej strane sa nachádza len parkovisko pre autá.

Spodná časť: vstupná hala, šatník, samostatné WC s umývadlom, odkladacia miestnosť pod schodiskom, priestranná a svetla obývacia miestnosť, kuchyňa s barovým pultom

Horna časť: chodba, 2x detska izba (úchvatne výhľady, v jedenej z izieb rohové okno), pracovňa, spálňa s možnosťou priameho prechodu do kúpelne, kúpelňa, technická miestnosť

Celý dom, aj napriek tomu, že je ponúkaný vo forme holobytu je riešený nadštandartne, priam luxusne. Napríklad dizajnovo znížené sadrokartónové stropy, prípravy na veľké lustre, veľké okná obojstranne v antracitovej farbe, polootvorené a podsvietené schodisko a luxusný obklad na fasáde sú samozrejmosťou, rovnako ako rovinatý a upravený pozemok.

Čo je zahrnuté v cene?

1, pomerne veľký, upravený pozemok v oblasti Vĺčie Doly
2, 2 x parkovacie miesto vydláždené zámkovou dlažbou
3, 142 m2 dvojposchodový luxusný dom s krásnym výhľadom
4, sadrokartónove dizajnové stropy
5, kompletná nadštandartná elektroinštalácia
6, hotový kondenzačný kotol so zásobníkom - NÍZKE MESAČNÉ NÁKLADY
7, teplovodné podlahové kúrenie
8, kompletná elektroinštalácia (zásuvky a vypínače)
9, podlaha urobená po poter (19cm polystyren, 6cm poter)
10, steny upravene sieťkou a lepidlom, štuk stierkou a základným náterom
11, rozvody teplej a studenej vody, kanálu a príprava pre optický kábel ale aj koaxiál.
12.Revízna správa pre plynový kotol, komín, revízna správa pre rozvody a prípojku elektriny, plynu, energetický certifikát

Dom sa aktuálne dokončuje. Pripravený na odovzdanie bude koncom mesiaca júl 2019. Pre viac informácií ma prosím neváhajte kontaktovať na tel. číslo.

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo