Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 25. 08. 2019
Rozvodná, Bratislava III - Nové Mesto
Pekný 3-izbový byt s loggiou v obľúbenej lokalite kúsok od prírody, Kramáre, Rozvodná ul
650 €/mes.

Pekný 3-izbový byt s loggiou v obľúbenej lokalite kúsok od prírody, Kramáre, Rozvodná ul

650 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 72 m2
 • Cena za m2: 9,03 €/m²/mes.
  ID inzerátu: 3679623
Slovak: Prenajmite si u nás pekný svetlý 3-izbový byt o rozlohe 72m2 s priestrannou loggiou na Kramároch, ulica Rozvodná, BA-Nové mesto, ktorý ponúka bývanie s výbornou dostupnosťou do centra a zároveň blízkosť prírody (Kamzík, Železná studienka)

Byt je dispozične riešený vstupnou chodbou, dvomi nepriechodnými izbami, kúpeľňou, a priestrannou obývačkou s plne vybavenou kvalitnou kuchynskou linkou so zabudovanými spotrebičmi vrátane umývačky riadu. Z obývačky vedie vstup na zasklennú loggiu s posedením...atd. V byte sú okrem žalúzií aj vonkajšie rolety.

Bytovka: po rekonštrukcii, el.vrátnik, veľkou výhodou sú 2 výťahy.

Lokalita: Ponúka absolútne súkromie mimo rušnej cesty v rezidenčnej zóne s množstvom zelene a skvelou občianskou vybavenosťou. Autom ste v centre mesta za pár minút. Možnosť parkovania v okolí bytovky,

Cena prenájmu je 800Eur vrátane energií a internetu. Pri podpise sa hradí nájomné, depozit a poplatok RK vo výške 400Eur.

----------------------------------------------------

English: Rent a nice bright 3-room apartment with an area of ​​72m2 with spacious loggia in Kramáre, street Rozvodná, BA-Nové mesto, which offers living with excellent access to the center and the closeness of nature.

Layout: entrance hall, two separate rooms, a bathroom, and a spacious living room with a fully equipped quality kitchen with built-in appliances including a dishwasher. Living room leads to loggia with modern seating .... The apartment also has external blinds.

Apartment building: after full reconstruction, big advantage are 2 lifts.

Location: Offering absolute privacy , away from the busy road, in a residential area with lots of greenery and great amenities. City center by car reached in a few minutes. Possibility of parking around the building.

Rental price is 800Eur including utilities and internet. When signing you pay: the rent, refundable deposit and agency fee of 400Eur.

Doplnkové charakteristiky

 • Výťah: Áno
 • Balkón: Áno
 • Lodžia: Áno
 • Verejné parkovanie: Áno
 • Telekomunikáčné a dátové siete: Internet, Káblová TV

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Dunajská 52
811 08 Bratislava I - Staré Mesto
Michaela Némethyová - BA
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty