Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 08. 10. 2019
Bytča
NA PREDAJ 5 IZBOVÝ RODINNÝ DOM V BYTČI
Cena dohodou

NA PREDAJ 5 IZBOVÝ RODINNÝ DOM V BYTČI

Cena dohodou


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 200 m2
  Plocha pozemku: 700 m2
 • ID inzerátu: 3680692
Rodinný dom sa nachádza v tichej časti mesta, s výbornou dostupnosťou do centra a na diaľnicu. Dvojpodlažný rodinný dom je napojený na všetky inžinierske siete. Dom bol skolaudovaný v roku 2007.
Vykurovanie domu je zabezpečené kondenzačným plynovým kotlom. Na prízemí sa nachádza vstupná chodba, obývacia miestnosť, veľká priestranná kuchyňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom spojená s wc, hosťovská izba, ktorá sa môže využiť aj ako pracovňa a otvorená hala v ktorej sa nachádza schodisko vedúce na poschodie domu. Kuchynská linka je vyrobená z masívu na mieru a je s kompletne zabudovanými spotrebičmi. V obývacej miestnosti sa nachádza krb na tuhé palivo. Podlahová plocha prízemia je približne 130 m2.
Na poschodí domu sa nachádzajú tri izby, kúpeľňa s vaňou spojená s wc a chodba v ktorej sú umiestnené vstavané skrine. Z dvoch izieb je výstup na spoločný balkón a z chodby je výstup na terasu. Podlahová plocha poschodia je približne 70 m2.
Súčasťou domu je aj dvojgaráž v ktorej sa nachádzajú všetky prípojky inžinierskych sieti. Garáž môže byť po jednoduchej stavebnej úprave využitá aj ako ďalšia samostatná bytová jednotka.
Pozemok s výmerou 700 m2 je kompletne oplotený. Vstup na pozemok je cez posuvnú bránu na diaľkové ovládanie. Je rozdelený na parkovisko so zámkovou dlažbou a na oddychovú časť pozemku, ktorú tvorí okrasná záhrada s altánkom s grilom.
Dom je priestranný, udržiavaný s možnosťou okamžitého nasťahovania, vhodný aj pre viacčlennú rodinu.

V prípade otázok nás kedykoľvek kontaktujte telefonický na tel.č.: 0917222919 alebo emailom na: patricia.capkova@renomereal.sk

Nehnuteľnosť Vám pôjdeme radi osobne predstaviť.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Počet izieb/miestností: 5

Nehnuteľnosť na mape

Simona Rezníčková RENOME REAL, s.r.o.
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Športová 564/3 564/3
010 01 Žilina
Simona Rezníčková
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo