Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 12. 09. 2019
Prievidza
PREDAJ NOVOSTAVBA zariadený rodinný dom, Vlčie kúty, Prievidza
210 000 €

PREDAJ NOVOSTAVBA zariadený rodinný dom, Vlčie kúty, Prievidza

210 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
 • Úžit. plocha: 200 m2
  Zast. plocha: 100 m2
  Plocha pozemku: 300 m2
 • Cena za m2: 1 050 €/m²
  ID inzerátu: 3680722
Vaša Realitná ponúka záujemcom o nadštandardné bývanie v atraktívnej lokalite v Prievidzi časť Včie kúty, nadčasovú novostavbu rodinného domu. 

 

Ide o 5 izbový dvojpodlažný samostatný rodinný dom postavený na slnečnom pozemku o veľkosti 300 m2. Pozemok je slnečný, orientovaný východ – západ. Zastavaná plocha predstavuje 134 m2. Stavba je jedinečného, netradičného vzhľadu, orientovaná obytnými miestnosťami do južnej západnej a východnej pokojnej svetovej strany Úžitková plocha domu je 180 m2.

 

Lokalita:

Novostavba RD sa nachádza v tichej,  novovybudovanej lokalite  v zástavbe novostavieb rodinných domov. Lokalizácia novostavby ma veľké predpoklady pokojného bezpečného bývania a taktiež dostupnosť k obecnej dopravnej infraštruktúre. V blízkom okolí sa nachádza takmer kompletná občianska vybavenosť.  Všetko podstatné pre život je v dostupnej vzdialnosti. Za plotom sú hory stvorené na turistiku a bicyklovanie, ktoré miestu dodávajú pokojnú atmosféru.

 

Dispozícia: 

Na 1. nadzemnom podlaží rodinného domu sa nachádza vstupná chodba, kotolňa s práčovňou, hosťovská izba so samostatnou kúpelňou so sprchovacím kútom a WC, samostatné WC, schodisko, denná časť, ktorú tvorí priestranná obývacia izba spojená s kuchyňou a jedálenskou časťou, ktorá ponúka priamy vstup na krytú terasu.

Na 2. nadzemnom podlaží sa nachádza priestranná spálňa, 2x obytná izba so vstupom na spoločný balkón, chodba, kúpelňa s vaňou a sprchovacím kútom a wc.

Pozemok : 300m2

Zastavaná plocha : 134 m2

Úžitková plocha – 180 m2

Odhadované prevádzkové náklady domu pre 4 člennú rodinu sú cca 100€/mesiac

 

Použité materiály: 

NOSNÉ KONŠTRUKCIE :Tehla, pásové oceľobetónové základy.  Strop a stropná doska z betónových profilov, vnútorné priečky z akustickej tehly.

OPLÁŠTENIE  : 15cm polystyrén, silikátová omietka v kombinácií bielej a šedej farby

ZASTREŠENIE : Jednoplášťová plochá strecha s jednostranným spádom a hydroizolačnou fóliou Fatrafol. Hrúbka tepelnej izolácie strechy 300mm minerálna vlna + 100mm spádový polystyreén.

OKNÁ, DVERE : Plastové okná a dvere zo 6 komorových profilov, výrobca PZ Final Prievidza s izolačným trojsklom so súčiniteľom prechodu tepla skla U=0,6 W/m2.K.

SCHODIŠTE : Keramicé s drevotrieskovými stupnicami, zábradlie z bezpečnostného skla

ELEKTRO A OSVETLENIE : Domová prípojka je ukončená v kotolni rozvádzačom, kde je príprava pre internet, kmery a ostatné príslušensvo. Všetko zabudované osvetlenie vrátane vonkajšieho využíva LED technológiu. Vo všetkých obytných miestnostiach a kuchyni je pripojenie na internet a TV signál (bez vonkajších zariadení). Pri parkovacom mieste je príprava na autonabíjačku pre elektromobily.

VNÚTORNÉ POVRCHY

Podlahy pri vstupe a v obytných miestnostiach a v kuchyni sú odtieň svetlý dub v hrúbke 9mm
Podlahy v špajzi, kotolni, kúpeľni a na toaletách tvorí keramická veľkoformátová dlažba
Stena v obývačke a pri schodisku je upravená najnovšou dizajnovou metódou
Všetky ostatné plochy stien sú zo sadrokartónu s maľbou bielej umývateľnej farby

KUCHYŇA A VYBAVENIE KUCHYNE : Kuchynská linka je atypický výrobok vyrobený na mieru. Drez je nerezový linka obsahuje sortér odpadkov, pracovná doska je podsvietená LED pásom. Súčasťou linky sú zabudované spotrebiče – elektrická varná doska, umývačka riadu a odsávač pár.

KOTOLŇA A VYBAVENIE KOTOLNE : Kotolňa okrem kotla a zásobníka vody obsahuje rozvádzač na kamerový systém, internetové pripojenie, úpravu vykurovacej vody, ústredňu zabezpečenia objektu. Súčasťou aj práčka a príprava na sušičku.

KÚPELNE A TOALETY  : 

Kúpelňa na 1.NP: -je vybavená sprchovým kútom, umývadlom a WC Geberit

-samostatné WC Geberit s umývadielkom

Kúpelňa na 2. NP:  je vybavená sprchovým kútom, vaňou, 2 x umývadlom a WC Geberit

Obe kúpelne sú presvetlené a odvetrávané oknom

OPLOTENIE : je murované s použitím pletiva

Na základe uvedeného možno na záver uviesť, že tak ako realizácia tak aj celkové použité materiály sú nadštanardné.

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Hviezdoslavova 3
971 01 Prievidza
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo