Na predaj stavebný pozemok 1305m2, pri lese, Štúrova ul. obec Marianka
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 11. 01. 2021
Štúrova, Marianka
Na predaj stavebný pozemok 1305m2, pri lese, Štúrova ul. obec Marianka
169 650 €

Na predaj stavebný pozemok 1305m2, pri lese, Štúrova ul. obec Marianka

169 650 €

vrátane provízie


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • Plocha pozemku: 1305 m2
  • Cena za m2: 130 €/m²
    ID inzerátu: 3681770
Ponúkame na predaj stavebný pozemok určený na bývanie o výmere 1305 m2, na Štúrovej ulici, obec Marianka. Pozemok je oplotený, od cesty mierne svahovity a od polovice pozemku svah. Nachádza sa v tichom prostredí v blízkosti lesa. Rozmery pozemku šírka cca. 30m x 44m dĺžka. Na pozemku je elektrika a navrhnutý projekt RD. Prístup na pozemok je po nespevnenej ceste.

Cena je vrátane provízie realitnej spoločnosti, v rámci ktorej Vám zabezpečíme kompletný právny servis našou advokátskou kanceláriou - vyhotovenie všetkých potrebných zmlúv bez potreby návštevy notára, autorizácia kúpnej zmluvy advokátom, vyhotovenie návrhu na vklad, uhradíme katastrálne poplatky (vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností), zápis vlastníckeho práva do 20 dní, uhradíme správne poplatky za originál listu vlastníctva a samozrejme Vám poskytneme i kompletné právne poradenstvo týkajúce sa celého procesu kúpy nehnuteľnosti.

Spolupracujeme s takmer všetkými bankami, takže Vám naviac pri kúpe nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru v prípade Vášho záujmu bezplatne pomôžeme pri výbere najvhodnejšej banky podľa stanovených kritérií ako i následného vybavenia tohto úveru. V tomto prípade Vám navyše taktiež uhradíme i vypracovanie znal. posudku.

Tešíme sa na spoluprácu.
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu