Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 11. 10. 2019
SNP, Nová Dubnica
2-izbový byt, Nová Dubnica, SNP
78 500 €

2-izbový byt, Nová Dubnica, SNP

78 500 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Plocha pozemku: 62 m2
 • Cena za m2: 1 266,13 €/m²
  ID inzerátu: 3683096
BpV ponúka na predaj vlastnú nehnuteľnosť - 2-izbový byt v Novej Dubnici na ulici SNP. Byt sa nachádza na 2. poschodí z 8. V okolí bytu je kompletná občianska vybavenosť a je v pešej dostupnosti do centra mesta. Bytový dom sa nachádza v tesnej blízkosti obchodného domu Družba/Tesco.

Výmera:
Celková obytná plocha je 62,26m2, plocha loggie je 3m2. K bytu prislúchajú murovaná pivnica o veľkosti 3m2. Súčasťou bytového domu sú aj spoločné priestory, ktoré sú k dispozícii všetkým majiteľom bytov - kočikáreň.

Dispozícia bytu:
Byt je veľmi dobre dispozične riešený, má veľké priestranné izby. Dispozíciu je možné bližšie vidieť na priloženej vizualizácii plánu bytu - sušiareň, kočikáreň.

Orientácia bytu:
Juho-Východ

Zariadenie bytu:
V byte momentálne prebieha kompletná rekonštrukcia, ktorá bude dokončená do 6.9. 2019. Rekonštrukcia zahŕňa aj kompletne novú prerábku elektroinštalácie a vody. Súčasťou bytu sú 11 bodové bezpečnostné dvere s licenciou, nové interiérové dvere v celom byte, plastové okná vrátane žalúzií, kvalitné laminátové podlahy - hrúbka 10 mm, nová kúpeľňa s vaňou a umývadlom so skrinkou. Samostatné WC.

Kúrenie:
Ústredné

Bytový dom:
Konštrukcia domu je panel.

Náklady:
Náklady na bývanie sú 100 eur + elektrina a plyn. Pre dvojčlennú domácnosť sa celkové náklady pohybujú okolo 130 eur.

Cena bytu je 78.500 eur.

Súčasťou ceny je aj kuchynská linka.

Naša spoločnosť zabezpečuje kompletné spracovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane finančného zabezpečenia a iných náležitostí (prevod energií na nového vlastníka), čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľností - náklady na vypracovanie kúpnych zmlúv, poplatok za overenie podpisov u notára, náklady spojené s vkladom nového vlastníka do katastra nehnuteľností).

V prípade financovania cez našu spoločnosť cena zahŕňa aj: vypracovanie znaleckého posudku vo výške 150 eur a zaplatenie návrhu na vklad záložného práva do katastra pri čerpaní hypotekárneho úveru vo výške 66 eur. Okrem uvedených výhod je rezervačná záloha v prípade neschválenia hypotekárneho úveru vrátená späť v celej výške.

Doplnkové charakteristiky

 • Lodžia: 3 m²
 • Pivnica: 3 m²

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Fándlyho 8
018 41 Dubnica nad Váhom
Martina
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty