Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 14. 07. 2019
Rezavková, Hamuliakovo
3 izbové byty s predzáhradkou a parkovaním v nových Vila domoch v Hamuliakove
103 000 €

3 izbové byty s predzáhradkou a parkovaním v nových Vila domoch v Hamuliakove

103 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 80 m2
 • Cena za m2: 1 287,50 €/m²
  ID inzerátu: 3683937
Ponúkame na predaj novostavbu priestranných slnečných 3- izbových bytov s predzáhradkami v lukratívnej lokalite Hamuliakova - Dunajská Riviéra.

Projekt Dunajská riviéra sa nachádza v rýchlo sa rozvíjajúcej lokalite - v obci Hamuliakovo, ktorá sa nachádza na skok od Bratislavy. Dostupnosť obce je veľmi dobrá, prístupná samozrejme autom a autobusovou dopravou. Atraktívna pre budúcich obyvateľov je takisto možnosť spustenia Dunajbusu v priebehu roku 2019, ktorý Vám poskytne prístup do centra Bratislavy už za niekoľko minút.

Práve v lokalite Dunajskej riviéry viete nájsť kompromis medzi bývaním v meste a v tichom prostredí, v obklopení prírodou a krásou Lužných lesov. V blízkosti sa nachádzajú možnosti pre aktívny oddych - zimný štadión Hamikovo a areál x-Bionic Sphere Šamorín. No nájdete i priestor pre relax a vypnutie od každodenných starostí na prechádzkach s rodinou v lesoch, ktoré sa nachádzajú v chránenej oblasti, tým pádom máte záruku, že o tento veľký benefit nikdy neprídete.

Ak Vás zaujala predstava bývania v lokalite ako je táto, máme pre Vás atraktívnu ponuku bývania v nádherných trojizbových bytoch so záhradou v našich Vila domoch. Rozlohovo nájdete v projekte nehnuteľnosti od 73 m2 až po 80 m2. Každý byt má k dispozícii vlastnú priestrannú záhradu, ktoré začínajú vo výmere od 57 m2 do 329,25 m2. Klienti sa stanú i majiteľmi 2x parkovacieho státia. V bytoch nájdete kuchyňu spojenú s obývacou izbou, dve samostatné spálne a kúpeľňu s oddelenou toaletou. Ak sa rozhodnete pre byt na prvom poschodí, môžete si užívať i výhody terasy prípadne balkóna a to rovno dvakrát, keďže k dispozícii sú dva balkóny, prípadne 1x balkón + 1x terasa. Nehnuteľnosti sú slnečné, vyhotovené vo vysokom štandarde s použitím len kvalitných materiálov. Vďaka možnosti regulácie prostredníctvom podlahového kúrenia a klimatizácie budete šetrní i k Vašej peňaženke.

Kúpu je možné financovať aj prostredníctvom HÚ ktorý vám v prípade záujmu bezplatne sprostredkujeme v ktorejkoľvek banke.

Doplnkové charakteristiky

 • Počet izieb/miestností: 3
 • Lodžia: Áno
 • Terasa: Áno
 • Kúrenie: Podlahové

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Rezavková
900 43 Hamuliakovo
Kvetka Letanovská
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo