Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 23. 09. 2019
Strojnícka, Bratislava II - Ružinov
Budova Strojnícka
Info v RK

Budova Strojnícka

Info v RK


  • Typ: Predaj
    Druh: Iné prevádzkové priestory
    Stav: Novostavba
  • ID inzerátu: 3684323
Reprezentatívne priestory PREVÁDZKOVO - ADMINISTRATÍVNA BUDOVA, Strojnícka, Bratislava

Typ: Predaj /Prenájom
Druh: Administratívna budova
Stav: Novostavba

Základné informácie o nehnuteľnosti:
- Plocha pozemku ..................... 2 618 m2
- Zastavaná plocha .................... 809 m2
- Úžitková plocha ...................... 1 526 m2
- Počet podlaží .......................... 2
- Počet parkovacích miest ......... 30
- Dátum kolaudácie ................... 2007
- Inžinierske siete – plyn, voda, elektrina, kanalizácia, internet, telefón


STAHU realty, s.r.o. Vaša realitná kancelária garantovaná advokátom ponúka na predaj dvojpodlažnú administratívnu budovu so strategickou polohou na Strojníckej ulici v mestskej časti Ružinov. Administratívna budova bola skolaudovaná v roku 2007, pričom ide o administratívnu budovu, ktorá navonok aj zvnútra predstavuje reprezentatívne sídlo pre Vašu spoločnosť.
Lokalita zaručujúca strategickú polohu pre Vašu spoločnosť! Administratívna budova sa nachádza v mestskej časti Ružinov, s výbornou dostupnosťou MHD a doslova kúsok od diaľničného obchvatu a v blízkosti všetkých frekventovaných dopravných uzlov Bratislavy.
Moderne navrhnuté priestory a použitie materiálov pri stavbe danej administratívnej budovy sú nepochybne veľkým pozitívom tejto ponuky. Množstvo presklenia a veľkorysosť priestoru dodáva tejto administratívnej budove vzdušnosť, dostatok svetla a príjemné pracovné prostredie. Interiér sa vyznačuje prepracovanosťou a premyslenosťou jeho budúceho využitia, pričom do značnej mieri sú v interiéri použité prvky kameňa, nerezu a ďalších moderných materiálov.
Budova vzbudzuje dojem seriózneho sídla a preto tu nechýbajú automatické žalúzie, ktoré okrem tieniacej funkcie plnia aj bezpečnostnú a v neposlednom rade aj vizuálnu funkciu.
Prízemie tvorí 6 kancelárskych priestorov s dostatočnou výmerou (cca 15 m2), oddelený priestor pre ženy a mužov pozostávajúci z wc, šatne a predsiene, rovnako sa na prízemí nachádzajú 4 sklady s rozlohou od 10m2 po 70m2. Vašich budúcich klientov budete môcť usadiť v zasadacej miestnosti o rozlohe cca 49 m2.
Poschodie ponúka možnosť využitia 12tich kancelárií, rovnako sa na poschodí nachádza oddelený priestor pre ženy a mužov a sklad. Na oboch podlažiach nechýba priestor kuchynky a spoločenskej miestnosti.
Administratívna budova je klimatizovaná, s možnosťou klimatizovania jednotlivých podlaží samostatne. Rovnako je súčasťou ponuky kamerový systém so záznamom, vstupná brána na diaľkové ovládanie, vchodové dvere ovládané fotobunkou, dochádzkový systém, osobný/nákladný výťah, samostatná plynová kotolňa s kotlom značky Buderus, vzduchotechnika s rekuperáciou, elektrický požiarny systém a elektrický zabezpečovací systém
Okolie administratívnej budovy je charakteristické množstvom zelene, čo je nepochybne tiež veľkým pozitívom tejto ponuky. Zároveň administratívna budova ponúka možnosť parkovania pre 30 motorových vozidiel.
Táto administratívna budova spĺňa najkritickejšie požiadavky budúceho majiteľa a zaručuje priestrannosť, príjemné prostredie a v neposlednom rade vďaka svojej strategickej polohe aj dobrú dostupnosť nielen pre zamestnancov, ale hlavne aj pre budúcu klientelu. Priestory sú vhodné ako reprezentatívne sídlo firmy, administratívne - kancelárske priestory, medicínske zariadenie alebo ako priestory pre technologicky náročné suché výrobné procesy (mikroelektronika, IT...a pod), prípadne ako priestory vhodné na iné činnosti vyžadujúce si nadštandardné prostredie a podmienky.

Dispozícia:
Prízemie – vstupná hala, foyer, chodba, 6x kancelária, schodisko, oddelená časť pre ženy a mužov ( 2x predsieň, 2x wc, 2x šatňa ), zasadačka, denná miestnosť, chodba, 4x sklad, umyváreň, technická miestnosť, výťahová šachta, kotolňa, laboratórium, skúšobňa
Poschodie – 12x kancelária, sklad, schodisko, samostatné wc pre ženy a mužov, serverovňa, 2x priestor pre upratovačku
- Podlaha poschodia administratívnej budovy je vyhotovená: brúsený betón/keramická dlažba
- Strop – sádrokartónový podhľad

CELKOVÁ CENA: prosím kontaktujte nás
• Cena zahŕňa komplexné realitné a právne služby v súvislosti s predajom

Ponúkame Vám iba nehnuteľnosti, ktoré osobne poznáme. Na vaše otázky vám preto vieme poskytnúť presné a relevantné odpovede.

Rýchlo a bezplatne Vám sprostredkujeme vybavenie najvýhodnejšieho hypotekárneho úveru.

Kontakt:
Stanislav Hutňan
0908656624
alebo píšte na
stahu@hutnan.sk

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu