Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 20. 01. 2020
Nemečky
EXKLUZÍVNE! Krásny dom v romantickom prostredí obce NEMEČKY / kolaudovaný v r.2010 /
123 000 €

EXKLUZÍVNE! Krásny dom v romantickom prostredí obce NEMEČKY / kolaudovaný v r.2010 /

123 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 151 m2
  Zast. plocha: 106 m2
  Plocha pozemku: 882 m2
 • Cena za m2: 814,57 €/m²
  ID inzerátu: 3685915
V zastúpení vlastníkov ponúkame na predaj dom/chalupu kolaudovaný v r.2010, v obci NEMEČKY. Priestranný pozemok o výmere 882m2 s prekrásnou úpravou zelene, disponuje s 3-mi samostatne stojacimi murovanými chatkami. Hlavná budova pozostáva z troch nadzemných podlaží: PRVĚ: vstup s predsieňou, jedálenský kút, kuchyňa s kuch.linkou, obývacia miestnosť s krbom, kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou, kde je umiestnený aj plynový kotol ATTACK).
DRUHÉ PODLAŽIE: dve spálne so samostatným vstupom, z toho jedna s výstupom na balkon, druhá s výstupom na priestrannú terasu, odkiaľ je romantický výhľad na okolie!
PODKROVIE – zateplené, slúži ako spacia časť pre viacej osôb!
V ďalších dvoch murovaných chatkách sa nachádzajú krbové kachle a útulné zariadenie. Tieto samostatne stojace chatky slúžia na relax a ako spacia časť. Neodmysliteľnou časťou tejto ponuky je priestor medzi prvou a druhou chatkou, kde sa nachádza veľký altánok s krbom, vkusným sedením, zariadením a taktiež v tomto období nesmie chýbať bazén, ktorý Vám spríjemní chvíle v horúcom počasí. Na pozemku sa nachádza aj plechový domček na náradie.
Mimoriadne pôsobivé je i okolie tejto malebnej dedinky, ktoré je charakteristické výraznými a zalesnenými chrbtami, vytvárajúcimi v kombinácii s miestnou vodnou nádržou. Prostredie, ako stvorené pre príjemné vychádzky do prírody. Táto vodná nádrž, ktorá bola v roku 1965 postavená je obľúbeným miestom rybárov a milovníkov letného prírodného kúpania, ktorí si sem chodia vychutnať pokojnú a ničím nerušenú rekreáciu v príjemnom prostredí.
Verím, že pri obhliadke sa zaľúbite nielen do prostredia, ale aj nádherne upravenej záhrady, kde Vám strechu nad hlavou ponúknu romantické, samostatne stojace domčeky.
Cena 123 000 €
Kontaktovať ma môžete na tel.č. 0915 95 95 92
Viac foto na našej stránke Dobré Reality!
Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 8 rokov nám dôverujú tisícky klientov.

Doplnkové charakteristiky

 • Terén pozemku: Rovinatý
 • Elektrina: Áno

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu