Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 15. 08. 2019
Jarabinková, Bratislava II - Ružinov
LEXXUS-PREDAJ 4i apartmán v projekte City Park Ružinov, 116,7 m2
298 000 €

LEXXUS-PREDAJ 4i apartmán v projekte City Park Ružinov, 116,7 m2

298 000 €

vrátane provízie


  • Typ: Predaj
    Druh: 4 izbový byt
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 116 m2
  • Cena za m2: 2 568,97 €/m²
    ID inzerátu: 3686356
Spoločnosť LEXXUS a.s. ponúka EXKLUZÍVNE na predaj skolaudovaný 4 izbový apartmán v rezidenčnom projekte City Park Ružinov, ktorý sa nachádza medzi ulicami Plynárenská a Jarabinková, BA II, Nivy, celková výmera 116,7 m2, nadštandardná výška stropov - 3,44 m okrem predsiene, kde sa nachádza klimatizácia, (2,70 m), bodové osvetlenie, 3-4 x výťah, 3 nadzemné podlažie posch. 2/22, parkovanie: vlastné vyhradené garážové státie v suteréne objektu. Celý rezidenčný projekt vrátane veže C je kompletne právoplatne skolaudovaný.
Jedná sa o dva susedné 2 izbové apartmány s výbornou variabilitou a s rôznymi možnosťami dispozičného riešenia (4 izb., 3+1 izb., 2+2 izb).
ŠTANDARD:
bezpečnostné vstupné dvere, presvetlenie priestoru zabezpečujú vysoké okná s hliníkovým profilom s prerušovaným tepelným mostom s izolačným dvojsklom so zníženou vnútornou parapetnou doskou werzalit, vonkajšie parapety – hliníkové vo farbe okenných rámov, kúrenie – v izbách výhrevné telesá s termostatickými hlavicami, domáci telefón,

Kompaktný a upravený projekt vrátane vnútroblokov s udržiavanou parkovou úpravou so zeleňou a drevinami, detským ihriskom s lezeckou stenou, vyhradený priestor pre výbeh psov, spoločenská miestnosť pre rezidentov.

Výnimočná ucelená lokalita spája v sebe charakter business zóny s moderným mestským životom, výborná poloha a dopravná dostupnosť do centra mesta, v blízkosti MHD, cyklistický chodník, občianska vybavenosť: fitness centrum, ambulancie, lekáreň, reštaurácie, kaviarne, detské ihrisko, park. V blízkosti SND, Centrálne trhovisko, výborné a jednoduché dopravné napojenie do centra ako aj na dialničný obchvat mesta.

Komfort projektu umocňuje obchodná zóna, ktorá sa bude nachádzať na prízemí každého bloku, s prevádzkami obchodu a služieb.
Kľudné a tiché prostredie v modernej novovybudovanej zóne širšieho centra mesta.

Apartmán je vhodný na moderné bývanie ale aj na podnikateľské účely ako napr. sídlo firmy, administratívne účely, ateliér, služby, podnikateľské účely kreatívneho priemyslu.

Cena predmetnej nehnuteľnosti je 298.000,-EUR + 2x garážové státie v suteréne objektu ihneď pri výťahoch vo výmere 13,47 m2 a 12,50 m2 za cenu 19.000,-EUR/ 1 garážové miesto.
TOPPONUKA

Nehnuteľnosť na mape

Gabriel Greššo LEXXUS, a.s
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Miletičova 5
821 08 Bratislava II - Ružinov
Gabriel Greššo
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo