Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 20. 08. 2019
Veterná, Miloslavov
3-izbový rodinný dom, Miloslavov, okres Senec
138 000 €

3-izbový rodinný dom, Miloslavov, okres Senec

138 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 80 m2
  Zast. plocha: 89 m2
  Plocha pozemku: 734 m2
 • Cena za m2: 1 725 €/m²
  ID inzerátu: 3687837
Realitná kancelária Konfido predá 3-izbový rodinný dom, Miloslavov, okres Senec.

Rodinný dom bol postavený v roku 2004, je to montovaný dom s krbovou pieckou, drevená konštrukcia celého domu. Dve spálne sú samostatné, obývacia izba je prechodná centrálna miestnosť.

Ponúkaný rodinný dom je v pôvodnom, veľmi dobrom stave, je samostatne stojaci, nachádza sa v pôvodnej časti obce, nie je na hlavnej ulici. Rodinný dom leží na pozemku s rozlohou 734 m2, rozmery pozemku sú 32 x 23 m, dom je oplotený z dvoch strán. Pôdorys domu je 12,98 x 7,28 m (94,49 m2), úžitková plocha domu je 80 m2, na pozemku je samostatná betónová garáž, ku ktorej je prirobená miestnosť na náradie a vznikol aj dostatočný priestor nad garážou pod strechou.

Dve spálne sú orientované smerom na Z, kuchyňa je orientovaná na V, vstup do domu zo severu a výstup na záhradu je z juhu. V dome sú plávajúce podlahy (hrúbka 7 mm), v kuchyni, kúpeľni, na toalete, vo vstupnej chodbe a na zasklenej terase sú podlahy dlažba. Kúpeľňa je priestranná, má vaňu, umývadlo, je v nej kotol, nie je v nej toaleta. Druhá menšia kúpeľňa so sprchovým kútom a umývadlom je spolu s toaletou. Obidve kúpeľne majú okná. Okná v dome sú plastové Kalypso, interiérové dvere a zárubne sú drevené.

Kuchyňa je veľká a zariadená nábytkom Ikea, má komoru, je z nej výstup na zasklenú terasu a ďalej do záhrady. Spotrebiče v kuchyni sú varný panel a elektrická rúra, digestor Zanussi, chladnička a v komore sa nachádza chladnička s mrazničkou.

V dome sa vykuruje elektrickým kotlom Protherm, súčasťou kotla je ohrievač teplej úžitkovej vody, v miestnostiach sú panelové oceľové radiátory Korad. V dome nie je plyn, dom nie je napojený na obecnú kanalzáciu, má vlastnú čističku. Na pozemku je studňa s čerpadlom, dom nepoužíva obecný vodovod, kvalita vody je výborná. Sedlová strecha má strešnú krytinu Bramac.

V záhrade a na pozemku je skleník a dostatok miesta.

Mesačné náklady pri využívaní domu rodinou sú do 130,- Eur plus smeti a tv. Dom je aktuálne voľný k nasťahovaniu.

Dom je vzdialený 17 km od centra Bratislavy, 20 km od Senca, 12 km od Šamorína, obec s 3-tisíc obyvateľmi má kompletnú občiansku vybavenosť, nachádza sa tu materská škola, základná škola, kultúrny dom, pošta, reštaurácie, lekár pre dospelých (detský lekár je v Rovinke), Podunajský remeselný dvor, ihrisko.

Cena ponúkanej nehnuteľnosti je 138.000,-Eur vrátane všetkých poplatkov súvisiacich s nadobudnutím vlastníckeho práva k nehnuteľnosti.

Kontakt 0911410278 alebo kamil@konfido.sk, Kamil Krebes.

Ďalšie zaujímavé ponuky nehnuteľností nájdete na www.konfido.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2004
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Terasa: 10 m²
 • Garáž: 20 m²
 • Vonkajšie parkovacie miesto: Áno

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

J. Murgaša 14
903 01 Senec
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty