Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 19. 07. 2019
Šamorín
Predám stavebný pozemok
64 260 €

Predám stavebný pozemok

64 260 €

Pri rýchlom jednaní dohoda možná.


  • Typ: Array
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • Plocha pozemku: 7006 m2
  • Cena za m2: 9,17 €/m²
    ID inzerátu: 3690389
Predám krásny, rozmerovo štedrý pozemok s dvoma stavebnými parcelami. Nachádza sa v tichej lokalite novej, už zastavanej, časti obce Báč (vzdialenosť od Šamorína 4km a 20km od Bratislavy). Pozemok má 945m2, je oplotený a udržiavaný. Na pozemku sa nachádzajú všetky inžinierske siete (elektrina so skrinkou na dva merače, voda, plyn, kanalizácia) vrátane plechovej garáže. Je vhodný na dve stavby ako investícia, alebo na jednu so štedrým pozemkom takmer 10 árov.

Dostupnosť do Bratislavy možná aj kompou (bezplatne) cez Dunaj, ktorá premáva z vedľajšej obce. Taktiež vďaka prístupu k R7 a spusteniu Dunajbusu (rok2019) sa skráti zdĺhavé cestovanie do Bratislavy.

Obec Báč - prvé zmienky z roku 1205. V súčasnosti je to rozrastajúca sa obec poskytujúca veľmi kľudné a pohodové bývanie pre každého, s nádhernou prírodou, vodou a cyklotrasami. Je tu vybudovaný profesionálny golfový areál GC Welten s hotelom a reštauráciou v kaštieli Welten.

Vedľajšie mesto Šamorín (4km od obce Báč) disponuje výbornou občianskou vybavenosťou (základné a stredné školy, škôlky, poliklinika, odborný a detský lekári, služby, obchody Billa, Tesco, Kaufland, Jednota..., Banky, pošty, hotely, reštaurácie, kaviarne...). Vďaka autobusovej stanici veľmi dobé autobusové spoje na každý smer (BA, SC, DS). Možnosť bohatého kultúrneho a športového vyžitia – kultúrny dom, tenisové kurty, futbalové ihrisko, park Pomlé, kino, hrádza s cyklotrasou pri Dunaji, vodné športy, výletné plavby loďou, športový komplex X-Bionic Sphere, dostihy, aquapark a iné...

Telefónne číslo v inzeráte je vymyslené. V prípade záujmu ma kontaktujte len prostredníctvom emailu.

Cena 68€/m = 64.260€

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo