Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 19. 08. 2019
Ráztočno
Ponuka na predaj RD s garážou v Ráztočne
Cena dohodou

Ponuka na predaj RD s garážou v Ráztočne

Cena dohodou


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 358 m2
    Zast. plocha: 179 m2
  • ID inzerátu: 3690435
Vaša Realitná ponúka na predaj 6 izbový rozostavaný dvojpodlažný RD s garážou /179m2 zastavaná plocha/ na krásnom slnečnom pozemku v okrajovej časti obce o rozlohe 1104m2.  Dom je postavený z tehly a zakrytý s kvalitnou strešnou krytinou. V dome sú Eurookná, bezpečnostné dvere a sú pripravené rozvody na podlahové kúrenie.

Lokalita:

Okolie zaručuje pokojné bývanie v lone prírody s okuzlujúcimi výhľadmi. Prístup na pozemok je z miestnej komunikácie. Vstup na pozemok je orientovaný na južnú svetovú stranu. V obci je takmer kompletná občianska vybaenost - obchod, potraviny, futbalové ihrisko, pohostinstvá. Hory ponúkajú  turistiku a bicyklovanie.

Dispozícia:

Spodné podlažie je pripravené na položenie podlahy, osadenie kuchynskej linky,  obloženie kúpelne požadovanou dlažbou a jej zariadenie. Spodné podlažie je vystierkované, vymalované, pripravené rozvody elektriny, vody a kanalizácie. Prízemie sa skladá z dvojgaráže, veľkej kuchyne, jedálne, obývacej izby, hosťovskej izby, samostatného WC, kúpelne a veľkej technickej miestnosti.

Vrchné podladžie je pripravené na 4 izby a veľkú kúpelňu. Podlažie si vyžaduje rozsiahlejšie dokončovacie práce - dokončiť rozvody elektriny, vody a kúrenia.

NOSNÉ KONŠTRUKCIE:  Nosný systém objektu tvorí tehla.

OPLÁŠTENIE: nieje dokončené

ZASTREŠENIE: prestrešenie domu je sedlovou strechou s kvalitnou betónovou strešnou krytinou BRAMAC.

OKNÁ, DVERE: Eurookná a dvere drevené sú bezpečnostné, garážová brána LAMELLAND

SCHODIŠTE: murované

VNÚTORNÉ POVRCHY:

KUCHYŇA A VYBAVENIE KUCHYNE: Dom sa predáva v stave bez kuchyne.

KÚPELNE A TOALETY:

OPLOTENIE:

KÚRENIE: Vykurovanie je riešené podlahovým vykurovaním na prízemí a vrchné podlažie je možné dokončiť podľa vlastnej požiadavky. Ako zdroj tepla môže slúžiť elektro kotol. Prípojka vody, NN prípojka, dažďová kanalizácia s akumulačnou nádržou-na ďalšie využitie (polievanie záhrady). Plynovod je na pozemku, no nieje dotiahnutý do domu.

 

Rodinný dom je v osobnom vlastníctve. Financovanie je možné aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorým vám vieme poradiť.

Cenu ponúknite

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám volajte na tel. 0905333660, 0915 756 855, píšte mailom na adresu mironpetras@vasarealitna.sk alebo nás navštívte priamo na adrese Vaša Realitná s. r. o., Prievidza, Hviezdoslavova 3 /bývalá budova “C” Priemstavu, vchod vedľa lekárne/.

 

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Hviezdoslavova 3
971 01 Prievidza
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo