Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 17. 02. 2020
neuvedene, Hamuliakovo
NOVOSTAVBA NÍZKOENERGETICKÝ 4 IZBOVÝ DOM V TICHOM PROSTREDÍ HAMULIAKOVO.
169 000 €

NOVOSTAVBA NÍZKOENERGETICKÝ 4 IZBOVÝ DOM V TICHOM PROSTREDÍ HAMULIAKOVO.

169 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 110 m2
  Plocha pozemku: 430 m2
 • Cena za m2: 1 536,36 €/m²
  ID inzerátu: 3690734
Luxury Residence ponúka na predaj nízkoenergetický výborne dispozične riešený 4 izbový rodinný dvojdom na pozemku o rozlohe 430m2 v obci Hamuliakovo časť Dunajská Riviera neďaleko Bratislavy v novej lokalite. Priestranný rodinný dom s úžitkovou plochou 110,6 m2. Nízkoenergetický dom s tepelným čerpadlom v cene (Viessmann) plus predprýprava na Rekuperáciu.Vykurovanie v celom dome je podlahové teplovodné.

Dom je vynikajúco navrhnutý. Vstupná hala vstup do obývacej miestnosti prepojenou s kuchynskou linkou a priestorom na jedálenskú šasť s priamym prechodom na terasu do záhrady. Obývacia miestosť má preprípravu na krb a celková rozloha miestnosti je 39,74.
Pokračovanie dispozície domu jedno samostaná toaleta pre návštevy. Kúpelňa o rozlohe 8,19 kde je vaňa, sprchový kút, toaleta a dve umývadlá. Izby č.1-rozloha 14,81m2 izba č.2- 18,17 s priamym vstupom na záhradu a izba č.3- 17,01 s priamym vstupom na terasu a záhradu.


Kúpeľňa je strategicky navrhnutá v strede domu, aby mala výbornú dostupnosť z každej z troch izieb v dome.

Moderne riešený dom ma samozrejme predprípravu na vonkajšie žalúzie, alarm, videovrátnik, zásuvka 380V.

Výhodou domu je aj úložný pristor 22m2 v podkroví strechy.

Lokalita v ktorej sa domy nachádzajú Vám ponúka spojenie bývania neďaleko Bratislavy , zároveň však v prírode s možnosťou širokého spektra rekreačného, ale aj športového využitia. Nájdete tu ihriská, tenisové kurty, cyklotrasy , fitness centrá , futbalové ihrisko, ale aj klzisko s celoročným využitím , ktoré ponúka ideálne podmienky pre šport a zábavu.


Celú lokalitu lemuje prírodou obklopená hrádza, kde nájdu potešenie priaznivci cyklistiky, IN LINE korčuľovania a samozrejme je tu aj priestor pre nádhernú prechádzku.


Športovci si prídu na svoje aj v neďalekom Šamoríne, v mestskej časti Čilistov, kde bol nedávno vybudovaný športovo-rekreačný areál Aqua Arena. Je určený pre športovcov, rekreačných nadšencov plávania, ale aj pre rodiny s deťmi. Komplex tak dopĺňa ponuku vodných atrakcií pre obyvateľov širšieho regiónu.Hneď pri vstupe sa čerí voda 50-metrového vonkajšieho bazéna s desiatimi dráhami.Ak vonkajšiemu plávaniu nepraje počasie a vy nepatríte práve medzi otužilcov, padne vám vhod vnútorný 25-metrový bazén, kde môžete trénovať. Rodiny sa bezpečne vybláznia v troch detských bazénoch, na tobogánoch a vodných šmykľavkách. Oddych ponúkne rekreačný bazén s masážnymi tryskami a gejzírmi. Časom tu plánujú hostiť aj majstrovstvá Európy. V týchto bazénoch budú trénovať domáce i zahraničné kluby a reprezentácie. Areál zastreší až 27 olympijských športov.Vonkajšie aj vnútorné vybavenie Aqua Arena sľubuje príjemné zážitky v zime rovnako ako v lete. Areál bude vítať plavcov celoročne, sedem dní v týždni, otváracie hodiny sa prispôsobia aktuálnej sezóne. Na návštevníkov čaká 770 skriniek, takže sa tu pohodlne naraz vykúpe vyše tisíc ľudí. Termálnu vodu, ktorá tu z vrtu vyviera, bude využívať wellness svet.Hneď vedľa Aqua Arena stojí od minulého roku Hippo arena, kde sa usporadúvajú konské preteky a funguje jazdecká škola.Veľkým prínosom tejto lokality je plánovaná rýchlostná cesta R7, ktorá sa bude podielať na odklonení dopravy okolitých obcí .

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na tel.č: 0918 883 884, 0918 883 885 alebo formou E-mailu na info@luxuryresidence.sk

Cena holodomu je 169 000,- euro

Cena vyhotovenie štandard bez kuchynskej linky je 179.000,-euro.

Samozrejmosťou je kompletný právny ako aj hypotekárny servis.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2018

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu