Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 20. 08. 2019
Liptovský Michal
!!!REZERVOVANÉ!!!EXKLUZÍVNE iba v TUREALITY rozprávkový rodinný dom/penzion s pozemkom /1324m2/ v ti
168 000 €

!!!REZERVOVANÉ!!!EXKLUZÍVNE iba v TUREALITY rozprávkový rodinný dom/penzion s pozemkom /1324m2/ v ti

168 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 1324 m2
  Zast. plocha: 162 m2
  Plocha pozemku: 1324 m2
 • Cena za m2: 126,89 €/m²
  ID inzerátu: 3690912
TUreality ponúka EXKLUZÍVNE na predaj dvojpodlažný rodinný dom v krásnom prostredí Liptova - v malebnej obci Liptovský Michal, ktorý je vzdialený 1km od aquaparku Gino Paradise Bešeňová. Pozemok má výmeru 1324 m2, zastavaná plocha je 162 m2 a úžitková plocha cca 300m2. Jedná sa o nadštandartne zariadený dvojpodlažný rodinný dom, ktorý dispozične pozostáva zo 7 izieb s celkovou kapacitou 12 - 14 lôžok, 3 sociálne zariadenia (v každom sa nachádza WC, umývadlo, sprchovací kút, v jednom prípade aj bidet), jedno samostatné WC s umývadlom, ďalej kuchynskou a spoločenskou časťou domu, každá s veľkosťou 7x5m. Kuchynská časť je moderne zariadená, veľkou kuchynskou linkou s barovým pultom, dvoma plynovými sporákmi, mikrovlnnou rúrou, kávovarom, dvoma chladničkami, stolom pre 15 osôb a kompletným zariadením a vybavením. V spoločenskej časti sa nachádza kožená sediaca súprava s oddychovými kreslami, jedálenský kút, TV so satelitom, videom, vežou, krbovými kachľami a krásnym starožitným nábytkom. Obidve miestnosti majú výstup na terasu s výstupom na dvor a oddychovú časť.
Izby sú vybavené štandardným kompletným zariadením, v každej je FTV. Kúrenie je zabezpečené elektrickým kotlom Protherm (21kW) v kombinácii s kvalitnou teplovzdušnou peletovou pecou napojenou na rozvody ÚK. Ohrev teplej vody zabezpečujú dva elektrické bojlery. Strecha je sedlová, pokrytá bonským šindľom. Dom je čiastočne podpivničený, kde sa nachádza garáž, sklad a sauna. Za domom je priestranná drevená terasa cca 40m2, altánok s vonkajším krbom a grilom s atrakciami na voľný čas pre deti. Dom sa predáva s kompletným zariadením. Celkové mesačné náklady na chod celého rodinného domu sú cca 150 - 200€/mesiac - podľa vyťažennosti. Orientácia domu je - V/J/Z.
Dominantou rodinného domu je jeho veľkosť a poloha,tiché a pokojné prostredie, bezprostredná blízkosť do aquaparku Gino Paradise Bešeňová a ku vodnej nádrži Liptovská Mara. Dostupnosť na diaľnicu je cca 1 km. V blízkosti sú aj atraktívne lokality Liptova - aquapark Tatralandia, lyžiarske centrum Jasná Nízke Tatry a veľa turistických a cyklistických chodníkov. Z tohto dôvodu je možné RD dom využiť nielen na trvalé bývanie, ale aj na podnikanie v oblasti turistického a rekreačného ruchu.
Energetický certifikát nie je k dispozícii.

MAKLÉR ODPORÚČA OBHLIADKU TEJTO NEHNUTEĽNOSTI.

Bližšie INFO: Balková Milota - 0905 960358, balkova@tureality.sk

Nehnuteľnosť na mape

Milota Balková TUreality s.r.o.
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Andreja Kmeťa 310/28
010 01 Žilina
Milota Balková
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty