Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 12. 09. 2019
Čičmany
Domček na predaj v rázovitej dedinke Čičmany kúsok od lyžiarskych svahov
129 000 €

Domček na predaj v rázovitej dedinke Čičmany kúsok od lyžiarskych svahov

129 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Chata a chalupa
  Stav: Pôvodný stav
 • Zast. plocha: 80 m2
  Plocha pozemku: 520 m2
 • Cena za m2: 1 612,50 €/m²
  ID inzerátu: 3692588
Domček na predaj v rázovitej dedinke Čičmany kúsok od lyžiarskych svahov, skolaudovaný koncom roku 2006, bol doteraz využívaný na chalupárčenie a je v stave okamžitého užívania bez nutnosti úprav aj na trvalé bývanie. Jedná sa o kompletne podpivničenú stavbu s dvomi podlažiami, priestornou vstupnou verandou a povalou. Na prvom podlaží je obývacia miestnosť spojená s kuchyňou a jedálenským kútom. Tvorí akési spoločenské srdce domu, už aj vďaka teplému krbu, ktorý okrem atmosféry vyčarí príjemné teplo dokonca aj na druhom podlaží, kde sú vyvedené teplovzdušné rozvody. Zvyšok vyhrejú elektrické radiátory. Na prízemí sú aj samostatné WC a kúpeľňa s vaňou. WC s umývadlom je takisto na druhom podlaží, kde sa nachádzajú tri samostatné izby. Z dvoch sa vychádza na balkón, z chodby na podlaží zase na terasu s výhľadmi na skalnatý vrchol Kľaku a zjazdovky.
Výlezom po sklápacích schodoch je navyše k dispozícii aj povalový priestor pod strechou.
Pivničné priestory sú využiteľné aj ako denné miestnosti vďaka osvetleniu prirodzeným svetlom, či už ako herňa, technická miestnosť a dokonca je tu zriadená fínska sauna s elektrickou pieckou a ochladzovacia miestnosť.
Súčasťou predaja je aj citlivo zrekonštruované humno, slúžiace nateraz ako odkladací priestor a dielňa. Pozemky, ktoré sú vedené ako zastavané plochy sú osadené udržiavaným trávnikom a okrasnou zeleňou. Na dvore je tiež altánok s posedením a parkovacie miesta pred chalupou.
Celá nehnuteľnosť pôsobí príjemným dojmom a cítiť tu citlivú, starostlivú ruku majiteľa.
Rodinný dom má skvelú polohu v bočnej uličke na okraji obce, už mimo svetoznámej rezervácie tradičnej ľudovej architektúry UNESCO. Takto si nový majiteľ môže vychutnať dostatok pokoja a súkromia a pritom mať v pešom dosahu unikátne centrum dedinky s obchodíkmi, penziónmi, reštauráciami, kultúrnymi pamiatkami, alebo lyžiarske stredisko Javorinka s umelým zasnežovaním. Okolité hory sú rajom pre hubárov, poľovníkov, peších aj cykloturistov. V dosahu pešej túry je dominanta Malej Fatry Kľak (1352 m. n. m.) aj najvyšší vrchol Strážovských vrchov Strážov ( 1213 m.n.m.).
Menej ako 25 kilometrov sú vzdialené kúpele Rajecké Teplice, Golf-park Rajec, pútnické miesto Rajecká Lesná so Slovenským Betlehemom. Do okresného a zároveň krajského mesta Žilina je to 40 kilometrov, Trenčína 55 km a do Bratislavy 175 km.

Druh stavby: Zmiešaná
Umiestnenie objektu: Kľudná časť obce
Vzdialenosť ku kúpalisku či jazeru: Do 20 km
Vzdialenosť k vleku či lanovke: Do 200 m
Vzdialenosť ku golfovému ihrisku: Do 20 km
Vzdialenosť do centra obce: Do 200 m
Prístupová cesta: Asfaltová
Kúrenie: Lokálne - elektrické

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: A
 • Balkón: Áno
 • Lodžia: Áno
 • Terasa: Áno
 • Pivnica: Áno
 • Garáž: Áno

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Nejedlého 67
841 02 Bratislava IV - Dúbravka
Marcel Dúbravka
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty