Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 13. 12. 2019
Fándlyho, Stupava
Ponúkame na predaj nadštandardný RD Bungalov, 4 + 1 izbový, s VNÚTORNÝM BAZÉNOM
395 000 €

Ponúkame na predaj nadštandardný RD Bungalov, 4 + 1 izbový, s VNÚTORNÝM BAZÉNOM

395 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 215 m2
  Zast. plocha: 316 m2
  Plocha pozemku: 750 m2
 • Cena za m2: 1 837,21 €/m²
  ID inzerátu: 3692713
Spoločnosť Nový domov Stupava ponúka exkluzívne na predaj nadštandardný rodinný dom s VNÚTORNÝM BAZÉNOM v Stupave, celková výmera pozemku 750 m2, zastavaná plocha domu 316 m2, kolaudácia v roku 2011. Pripojenie na všetky Inžinierske siete.
Úžitková plocha:
Obytná časť domu 140 m2 + Plaváreň 60 m2 + Letná kuchyňa 15 m2 + Terasa 40 m2 + Garáž 35 m2 + Prístrešok 28 m2.

Moderná architektúra stavby rodinného domu - Bungalov s pultovým tipom strechy, funkcionalizmus, a nadštandardné zhotovovacie matierály: stavebný materiál tehla, zateplenie polystyrén a minerálna vata, omietka Baumit, drevené krovy s klasickou skladbou strechy, krytina z eloxovaného plechu s posypom tip Isola (Nórsko), okná na dome sú plastové Trocal.

Technologické vybavenie v dome: klimatizácia v dennej časti, centrálny vysávač CYCLO VAC, podlahové kúrenie v každej miestnosti samostatne regulované, systém vykurovania tipu DEVI, alarm, kamerový systém, v izbách vonkajšie elektrické žalúzie, každá z kúpeľní a kuchyňa majú vlastný zásobník teplej vody, dvojgaráž s bránou na diaľkové ovládanie, projektor s plátnom na terase, príprava rozvodov na solárny ohrev, samostatné odtoky do kanalizácie, vnútorný krb s vložkou - obojstranný (prístupný aj z letnej kuchyne).

Interiér domu je vybavený a zariadený z nadštandardných materiálov. Podlahy v dome keramická dlažba, v plavárni žula , v izbách laminát, keramické obklady v kúpeľniach a z časti v kuchyni, povrchy stien - sadrové omietky, kuchynská linka vyrobená na mieru so vstavanými spotrebičmi.

Na dome je umne dispozične oddelená denná časť od nočnej časti (spální), terasa s pozemkom a presklenou plavárňou poskytuje maximálny pocit súkromia. Z terasy a pozemku je prístupná letná kuchyňa, za ktorou je samostatná toaleta a dvojgaráž. Na pozemku je studňa, domček na náradie so zavedenou elektrinou. Dom je samostatne stojaci, prístrešok pred garážou poskytuje v prípade potreby miesto na parkovanie ďalšími dvomi autami.

Pôdorys k dispozícii pri ponuke medzi priloženou fotodokumentáciou. .
TOP-PONUKA

Cena nehnuteľnosti: 395.000,- EUR

KONTAKT: 0948 045 130

Kamil Hýravý,
kamil.hyravy@rknovydomov.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2011
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Terasa: 40 m²
 • Garáž: 35 m²
 • Vonkajšie parkovacie miesto: 2 x

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu