Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 15. 08. 2019
Goralská, Bratislava V - Petržalka
Administratívne priestory na prenájom AB Goralská
Cena dohodou

Administratívne priestory na prenájom AB Goralská

Cena dohodou


  • Typ: Prenájom
    Druh: Kancelárie, admin. priestory
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 40 m2
  • ID inzerátu: 3692861
Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory štandardu "B" v Administratívnej budove na Gorálskej ulici, Bratislava – Petržalka. Administratívna budova sa nachádza v lokalite s výbornou dostupnosťou na diaľničný obchvat a v tesnej blízkosti rakúskych hraníc.

Štandard a vybavenie projektu :
Administratívna budova je chránená kamerovým systémom a prístup do budovy je podľa potreby 24 hod. Bezproblémové parkovanie je priamo pred budovou. Štandard kancelárií zahŕňa klimatizáciu, štruktúrovanú kabeláž, otvárateľné okná, dlažbu a priečkovanie. K dispozícii je spoločenská zasadacia miestnosť, WC a kuchynka.

Údaje o projekte :
Budova je dvojpodlažná. Celková prenajímateľná plocha je 60 m2, pričom minimálna plocha kancelárskej jednotky je 40m2. V prípade potreby je možné prenajať ku kancelárii aj skladové priestory.

Lokalita a okolie :
Svojou vynikajúcou polohou je objekt výborne dostupný z neďalekého centra mesta zo 4- och smerov: z diaľnice na Rakúsko, z výpadovky na Berg, z Kopčianskej, Panónskej a Bratskej ulice. Cca 200 metrov je vzdialená zastávka MHD. Výhodou je teda okamžité dopravné napojenie na diaľničný obchvat smer Nitra, Brno, Viedeň a Budapešť a jednoduchá prístupnosť mostov. V blízkosti je známy Matador a železničná stanica Petržalka.

Existujúci nájomcovia:
Medzi existujúcich nájomcov patrí Trigon, SlovakPromo Management, Evento.

Náš názor :
AB Goralská ponúka dostatok možností pre nerušenú prácu. Je vhodná pre firmy, ktoré preferujú tiché prostredie s bezproblémovým parkovaním a rýchlym prístupom na diaľničný obchvat.
V prípade záujmu o kancelárske priestory v tomto projekte nás neváhajte kontaktovať. Do 24 hodín pre Vás pripravíme ponuku kancelárií na mieru.

Nehnuteľnosť na mape

Michal Gábriš GRAVITAS a. s.
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Budyšínska 36
831 02 Bratislava
Michal Gábriš
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo