Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 20. 09. 2019
Urbancova, Nitra
Vila v koloniálnom štýle v časti Zobor
420 000 €

Vila v koloniálnom štýle v časti Zobor

420 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 293 m2
  Zast. plocha: 269 m2
  Plocha pozemku: 684 m2
 • Cena za m2: 1 433,45 €/m²
  ID inzerátu: 3702878
V najkrajšej časti Nitry - Zobor ponúkame na predaj podmanivú rodinnú vilu. Nedávne obnovy a rekonštrukcie jej dali exkluzívny vzhľad zvonku aj zvnútra a ponúkli komfortnejšiu a modernú funkčnosť. Prístavbou z roku 2005 bol zväčšený balkón pôvodného domu s obdĺžnikovým pôdorysom, vytvoril sa priestor zimnej záhrady a pristavila sa vstupná predsieň. Posledné rekonštrukcie v roku 2016 a 2018 obnovili fasádu domu, podlahy, elektroinštaláciu, úplne sa rekonštruovali kúpeľne.
Vila je situovaná do mierne svahovitého pozemku a jej dispozícia je riešená v troch podlažiach.
Hlavným priestorom prízemia je otvorená obývacia izba s výstupom na terasu, navrhnutá aj zariadená v koloniálnom štýle. Dáva zaujímavé pohľady z rôznych uhlov. Jej dve oblúkové časti - v jednej je jedáleň a v druhej pracovňa so sedením – sú vďaka tvaru opticky oddelené, čím tvoria privátny priestor. Na prízemí je plne vybavená kuchyňa, spálňa pre hostí a kúpeľňa so sprchovacím kútom.
Horné - podkrovné podlažie tvoria dve spálne a exkluzívna kúpeľňa s rohovou vaňou. Z jednej zo spálne je výstup na terasu s výhľadom na Nitru a druhá spálňa má vlastný pochôdzny šatník.
Relaxačná časť domu je očarujúca – je v nej bazén, jacuzzi, fitness a biliardom je v zvýšenom suteréne domu na úrovni cesty/chodníka. Na tomto podlaží je umiestnená aj technická miestnosť a úložný priestor.
V dome je inštalovaná klimatizácia, krb na drevo, kúrenie je podlahové elektrickým kotlom, dom má prístup ku všetkým inžinierskym sieťam. Voda v bazéne je ohrievaná solárnymi panelmi. Dom má aktuálne tri spálne a tri kúpeľne s WC. Na pozemku je samostatne stojaca garáž, pod ktorou je pivnica vhodná aj na uskladnenie vína a posedenie. Pri vstupoch na pozemku sú vytvorené miesta na parkovanie troch áut. Záhrada navrhnutá záhradným architektom, má automatickú závlahu v každej časti pozemku.
Výhodou tejto výnimočnej nehnuteľnosti je možnosť bývať ihneď bez podstatných rekonštrukčných zásahov, jej komfortné využitie na bývanie aj relax a jej poloha.

Nehnuteľnosť na mape

Ing. Marcela Balogová RIVERS, s.r.o.
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Mudroňova 6
811 01 Bratislava I - Staré Mesto
Ing. Marcela Balogová
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty