Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 05. 2020
Zlaté Klasy
PREDAJ, rodinný dom s rozsiahlym pozemkom
89 990 €

PREDAJ, rodinný dom s rozsiahlym pozemkom

89 990 €

vrátane provízie


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 120 m2
  Plocha pozemku: 1321 m2
 • Cena za m2: 749,92 €/m²
  ID inzerátu: 3704496
Ponúkame na predaj 3i rodinný dom na pozemku o rozlohe 1321 m2 v tichej časti Zlatých Klasov, časť Rastice, ulica Zsigmondovcov. Jedná sa o tehlový,jednopodlažný dom so sedlovou strechou, ktorý v priebehu posledných rokov prešiel viackrát rekonštrukciami. V rámci rekonštrukcie bola opravovaná strecha, v prednej časti domu boli menené okná za plastové + žalúzie. Nakoľko je dom staršieho dáta, tak si určite vyžaduje menšiu modernizáciu, ale aj v takomto stave ako sa nachádza je všetko plne funkčné a je obývateľný. Dom je napojený na všetky IS: voda, elektrika, plyn a kanalizácia. Vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom napojeným na radiátory. Samotný dom má úžitkovú plochu cca 120 m2.
Dispozičné riešenie:
- priestranná vstupná chodba + toaleta
- samostatná kuchyňa + špajza
- 3 samostatné veľké izby
- kúpeľňa s toaletou

Vo vonkajšej časti sa nachádza krytá terasa, odkiaľ je vstup na povalu a do pivnice. Ďalej sa tu nachádza ešte letná kuchyňa, väčšia garáž, dielňa...
Pozemok bol doposiaľ využívaný ako záhrada, nachádza sa tu množstvo ovocných stromov a viniča.Bonusom danej ponuky je aj možnosť rozdelenia pozemku, s možnosťou na ďalší predaj buď ako stavebného pozemku alebo výstavby ďalšieho domu. Dom je bez tiarch, kúpou voľný a ponúka príjemné bývanie v obci s dobrou občianskou vybavenosťou a dostupnosťou do hlavného mesta aj okolitých miest.

cena: 89 990 euro

Daná nehnuteľnosť nedisponuje energetickým certifikátom v zmysle zákona č. 555/2005 Z. z. a doplnení v znení zákona č. 300/2012 Z. z. o energetickej hospodárnosti budov.

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, tak ma neváhajte kontaktovať tel.: 0905 769 748 alebo mailom: remzikova@xpertreality.sk
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty