Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 18. 11. 2019
Školská, Rovinka
Ponúkame na predaj rodinnú vilu v Rovinke
1 234 500 €

Ponúkame na predaj rodinnú vilu v Rovinke

1 234 500 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinná vila
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 290 m2
  Zast. plocha: 260 m2
  Plocha pozemku: 1484 m2
 • Cena za m2: 4 256,90 €/m²
  ID inzerátu: 3705962
Realitná kancelária DANUBE Reality, s.r.o., ponúka na predaj novostavbu je situovanú v tichej a novovybudovanej časti obci Rovinka ( v roku 2020 len 500 m od obchvatu ) a hlási sa k modernej architektúre z kvalitných materiálov. Vďaka skutočnosti, že pozemok je 2x väčší ako okolité pozemky, poskytuje absolútne súkromie pri posedeniach na ktorejkoľvek z terás. Našou víziou je nehnuteľnosť určená pre klienta, ktorý má zmysel pre detail, krásu, precízne prevedenie a svoj voľný čas si cení viac ako výstavbu vlastného domu počas víkendov.

Prízemie:
Na prízemí domu sa nachádza hosťovská izba s vlastnou kúpeľňou a toaletou, veľká kuchyňa s jedálenským stolom je prepojená s priestrannou obývačkou, ktorá nadväzuje na presvetlenú zimnú záhradu. Z hlavnej miestnosti na prízemí je prístup na 2 x slnečnú - južnú, resp. 1 x tienenú – severnú terasu. K príslušenstvu prízemia domu patrí samostatná toaleta v predsieni, technická miestnosť, práčovňa / záhradný sklad, ktorý sa nachádza na východnej strane domu, do ktorého je vstup z exteriéru i garáže. Samotná garáž je určená pre dva automobily a s domom je prepojená chodbou s odkladacím priestorom.

Poschodie:
Oddychová - nočná zóna sa nachádza na poschodí a pozostáva z rodičovskej spálne, z ktorej je výstup na veľkú - juhozápadne orientovanú terasu. Spálňa má vlastný šatník, predsieň, kúpeľňu a toaletu.
Dve detské izby majú vlastný balkón i veľkú kúpeľňu s toaletou. Na poschodí sa nachádza presvetlená galéria s dreveným schodiskom.

Exteriér:
Vstup na pozemok je cez bráničku so samostatným chodníkom resp. posuvnou bránou, za ktorou sa nachádza parkovacie státie pre 2 autá. Exteriér domu je osvetlený 50 ks bodovými LED lampami, ktoré spolu s 50 záhradnými LED reflektormi v noci zvýrazňujú jeho jedinečnú architektúru. Všetky svetlá sa zapínajú a vypínajú automaticky.
Záhrada je vysadená vzrastlými stromami rôznych druhov, okrasnými kríkmi, vstupu na pozemok dominujú dva vysoké javory. V záhrade sa nachádza niekoľko kamenných ostrovčekov s kríkmi či veľkými ihličnanmi a spolu s nočným nasvietením vytvárajú prekrásne scenérie. O dobrú kondíciu záhradnej zelene sa stará systém automatickej závlahy, kde sa využíva voda z vrtanej studne.
Terasy sú vybavené umelým ratanovým nábytkom s pohodlným sedením, prekryté veľkoplošnými slnečníkmi. Záhrade dominuje keramický bazén 8 x 3 m vybavený perličkovou lavicou, vodopádom a nerezovou sprchou. Veľká relaxačná zóna je doplnená ratanovými pohovkami a prekrytá konštrukciou pergoly vybavenej nastaviteľnými látkovými tienidlami.
Technológie bazénu resp. závlahového systému a príslušenstva sú umiestnené po v samostatných záhradných objektoch po oboch stranách relaxačnej zóny tak, aby nerušili celkový vizuál domu. Ikonou výhľadu je nasvietená fontána osadená v niekoľkotonových skalách, ktorá hlavne v letných mesiacoch prináša osvieženie vzduchu.

Technológie:
Konštrukcia / Stavebné časti Novostavba je postavená ako nízkoenergetický dom z tehly Porotherm SI 44, dodatočne zateplená 4-10cm hrubým fasádnym a extrudovaným polystyrénom za účelom dosiahnutia ešte lepších tepelno-izolačných vlastností. Obvodové steny sú obložené tehlovým obkladom, prírodným kameňom, vonkajšia silikátová omietka (Baumit) je realizovaná v šedo-bielej kombinácii. Časti atiky sú realizované predsadeným roštom s obkladom z cementotrieskovej dosky Cetris, podlahu terás tvoria dosky z bezúdržbového WPC profilu. Zábradlia balkónu a terás, ako aj francúzske okná na galérii sú realizované v nerezovom prevedení s bezpečnostným sklom. Vstupné dvere, zimná záhrada ako aj všetky okenné výplne sú realizované izolačným dvojsklom v hliníkových profiloch SCHUCO, juhozápadná strana je tienená diaľkovo resp. centrálne ovládanými exteriérovými žalúziami.
Dom je moderný nielen nadčasovým dizajnom, ale aj technológiami. V dome nájdete: centrálny vysávač, slnečné kolektory, podlahové vykurovanie, automatické zavlažovanie trávnika, zabezpečovacie zariadenie s GSM, kamerový systém, televízne a počítačové rozvody, elektronický vrátnik, diaľkové sledovanie a riadenie domu, exteriérové tieniace žalúzie riadené poveternostnou jednotkou. V dome je zavedená inteligentná elektroinštalácia, ktorá je umiestnená v garáži objektu (RACK+PS) a je ovládaná systémom CONTROL 4 / FOXTROT (pomocou app v smartphone), cez ktorý sa dá ovládať svetlo, alarm, zvuk, TV, žalúzie, média uložené na HDD + multimediálny prehrávač, garážové brány, závlaha, bazénová technológia. Každá obytná miestnosť je vybavená zvukovým zdrojom (rádio, ipod, HDD) + vstavané reproduktory v strope + SMART QLED TV s aplikáciami Samsung a prístupom na internet , všetko napojené na centrálny systém. TV signál je sprostredkovaný satelitnou TV SKYLINK resp. SKYLINK Live (7 dňový archív) s najväčším množstvom HD programov na trhu. V celom objekte je plný príjem wifi pre zariadenia ako notebook, iphone resp. ipad, pomocou ktorých sa dá ovládať domáca knižnica(foto/video/zvuk). Dom sa dá naprogramovať na požadované úlohy/svetelné scény.

Záver:
Celková cena novostavby sa skladá z ceny stavby a ceny pozemku, vychádza z vysokého štandardu, ktorý bol pri realizácii použitý. Dom nebol pôvodne stavaný na predaj, preto sa nešetrilo na použitých materiáloch ani na technológiách. Dom sa predáva komplet zariadený resp. po dohode s klientom sú možne drobné úpravy. Pre potreby zabehnutia nového majiteľa je súčasťou kúpnej ceny zaškolenie vnútorného vybavenia, servis a údržba technických častí domu podľa požiadaviek a záhradný servis do konca roku 2019 bezplatný. Rovnako poskytujeme záruku na všetky stavebné časti resp. technické zariadenia 24 mesiacov od kúpy. pozn. fotky uvedené vo fotogalérii sú aktuálne k 1. august 2019

Jana Cedulová
Kontakt: +421 948 230 987
E-mail: cedulova@danubereality.sk

Cena domu: 1.234.500,- EUR /vrátane provízie/

PROVÍZIA ZAHŔŇA: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS, KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS, NOTÁRSKE POPLATKY, KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY A MOŽNOSŤ AUTORIZÁCIE ZMLÚV ADVOKÁTOM (podľa sadzobníka advokáta).

“Nehnuteľnosti v dobrých rukách”
www.danubereality.sk

© COPYRIGHT Danube Reality, s.r.o., všetky práva vyhradené fotografie, texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie
Sledujte nás na sociálnych sieťach FB, INSTAGRAM

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu