Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 19. 03. 2020
Limbach
ARTHUR - Nadštandardný 6izb. RD 350m2, Limbach, ul. Kamenice, s pozemkom 803m2, 2x garáž
678 000 €

ARTHUR - Nadštandardný 6izb. RD 350m2, Limbach, ul. Kamenice, s pozemkom 803m2, 2x garáž

678 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 350 m2
  Plocha pozemku: 803 m2
 • Cena za m2: 1 937,14 €/m²
  ID inzerátu: 3706770
Ponúkame na predaj nadštandardný 6izb. RD 350m2, Limbach, ul. Kamenice, s pozemkom 803m2, 2x garáž + 3x parkovacie miesto na uzavretom pozemku, klimatizácia, bazén, bezpečnostný systém. RD sa nachádza v zabývanej časti novopostavenej štvrte rodinných domov. RD je vybudovaný na rovinatom pozemku, po celom obvode oplotený murovaným plotom, s nerezovými automaticky ovládanými 3 vstupnými bránami. RD a jeho umiestnenie má vynikajúce dispozičné riešenie. Prízemie / 1.NP s obytnou plochou 156m2, tvorí vstupná hala, priestranný šatník, samostatná toaleta. Vstupnými dverami sa vchádza do chodby, z ktorej je vstup do hosťovskej izby/ pracovne, samostatnej kúpeľni so sprchovým kútom a do priestoru jedálenského kúta prepojeného priestorovo s kuchynským kútom a s obývacou izbou, s interiérovým krbom. Z obývacej izby je vstup na terasu s výmerou 70m2, z ktorej je prístup do záhrady a k exteriérovému bazénu pre dospelých a pre deti, pre ktoré je vytvorené aj malé pieskovisko. Z haly, schodiskom s preskleným zábradlím, sa dostaneme na 1. poschodie, podkrovie / 2. NP, s výmerou 156 m2, tvorí ho chodba, 4 samostatné izby, z toho je 1 väčšia s výmerou 49m2, so vstupom na balkón s výmerou 10m2 a kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom a toaletou.

Na prízemí za garážou, sa nachádza samostatný skladový a úložný priestor(kotolňa, technická miestnosť) s výmerou 39m2, so suchým vstupom z garáže s výmerou 20m2. Druhá garáž s výmerou 18m2 sa nachádza na druhej strane domu. Pred garážami je ďalšie parkovanie pre 3 autá, na uzatvorenom pozemku.

V RD je vybavený nadštandardným zariadením a použitými materiálmi: drevené podlahy, kvalitná dlažba; plastové okná s dreveným dizajnom, zdvojené s trojvrstvovým zasklením, ako aj veľké presklené vstupné dvere na terasu a balkón; dvere v ostatných častiach domu sú plné alebo zasklené, z tvrdého dreva. Vykurovanie je zväčša podlahové teplovodné, v niektorých izbách ústredné, klasické s radiátormi. RD disponuje klimatizáciou, bezpečnostným systémom a pohybovými senzormi pokrývajúcimi celý pozemok. Pozemok disponuje parkovou úpravou záhrady s automatickou závlahou. Celková atmosféra a komfort rodinného domu, budúcemu majiteľovi zabezpečuje a ponúka príjemné chvíle bývania a užívania, s maximálnym súkromím, v tichej, kľudnej uličke. K domu sú zriadené a aktívne všetky prípojky IS, elektrická, plynová, vodovodná, kanalizačná. Orientácia domu a dispozícia pozemku je na V / JV / JZ. Nehnuteľnosť je kúpou voľná, k dispozícii a užívaniu, po vzájomnej dohode. Okolie spríjemňuje príroda, zeleň a kľud. V blízkych viniciach a lese sa ponúka aktívny relax pri turistike, cykloturistike a jazde na koni. V zime je možnosť lyžovania a sánkovania na Pezinskej Babe a Zochovej chate. V okolitých lokalitách možnosť návštev historickým objektov, zámkov a kaštieľov, jazier, termálnych kúpalísk a turistických trás. Vzdialenosť do hlavného mesta Bratislavy cca 20km, autom 15min. 

Kontakt na makléra: Elena Belková

Cena: 678.000,-€ 

Uvedená cena je vrátane poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti, právneho servisu a provízie RK.

 

 
Naplánujte si obhliadku
https://arec.sk/nehnutelnost/542/nadstandardny-6izb-rd-350m2-limbach-ul-kamenice-s-pozemkom-803m2-2x-garaz#ziadost-o-obhliadku

Doplnkové charakteristiky

 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet izieb/miestností: 6
 • Lodžia: Áno
 • Terasa: Áno
 • Garáž: Áno
 • Vonkajšie parkovacie miesto: Áno

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu