Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 19. 09. 2019
Blatné, Blatné
Veľký rodinný dom, 9 obytných miestností, Blatné, okres Senec
380 000 €

Veľký rodinný dom, 9 obytných miestností, Blatné, okres Senec

380 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 284 m2
  Plocha pozemku: 2860 m2
 • Cena za m2: 1 338,03 €/m²
  ID inzerátu: 3709281
Realitná kancelária Konfido predáva 9-izbový rodinný dom s krásnym bazénom a veľkou udržiavanou záhradou, Blatné, okres Senec.

Priestranný rodinný dom sa nachádza v kľudnej časti obce, mimo hlavnej cesty, na pozemku s rozlohou 2860 m2.

Ponúkaný rodinný dom vo veľmi dobrom stave, samostatne stojaci, tehlový a zateplený, možné bývať ihneď, Rozmery pozemku sú 22 x 130 m, pozemok je oplotený zo všetkých strán, pozemok hraničí Stoličným potokom.

Na pozemku okrem domu leží aj krytý bazén so zázemím ako sprcha, kúpeľňa, toaleta, sauna, technická miestnosť. Bazén má presklenú jednu stenu s terasou a s pekným výhľadom na vlastný pozemok smerom na juh. Bazén s rozmermi 4x7 m má protiprúd. Na budovu bazéna so zázemím je možné stavať nadstavbu.

Medzi domom a budovou bazéna je krásna a priestranná terasa s vonkajším krbom, terasa je chránená pred slnkom, okolie terasy je zatrávnené.

Úžitková plocha domu je 284 m2, dom má garáž pre dve autá parkované za sebou (41 m2), plus tri pivnice. Tento 9-izbový dom je možné po drobných úpravách využívať aj ako dvojgeneračnú rezidenciu. Dom (aj budova bazéna) je napojený na všetky inžinierske siete – kanalizácia, plyn, elektrina, obecná voda a dve studne (jedna pri bazéne a druhá na konci pozemku), po celom pozemku sú rozvody vody (8 polievacích napájaní) pre polievanie záhrady a taktiež okruhy automatického závlahového systému. Kúrenie v dome je zabezpečené plynovým kotlom. Pôvodný dom zo 60-tych rokov bol zrekonštruovaný a dostavaný novostavbou v roku 1999.

Dom je dispozične riešený nasledovne:
Prízemné podlažie má dvojgaráž, vstupnú chodbu, chodbu, šatník, samostatnú toaletu, kúpeľňu s vaňou a zázemím pre spotrebiče, kúpeľňa s murovaným sprchovým kútom, komoru, dve izby (jedna prechodná), kuchyňa je spojená schodiskom s pivnicou, a ešte jedna izba. Kuchyňa je vybavená veľmi peknou kuchynskou linkou so spotrebičmi (Electrolux), má aj priestor pre stolovanie. Na prízemnom podlaží sa nachádza ešte jedna kuchyňa pre zaváranie a zázemie pre prácu na záhrade.

Prvé poschodie je spojené s prízemím vkusným a priestranným schodiskom, betónové schodisko, drevo. Na poschodí sa nachádza veľký otvorený priestor so vstupmi do jednotlivých miestností ako štyri samostatné neprechodné spálne (dve majú spoločný balkón), jedna prechodná miestnosť slúžiaca ako herňa a cez ňu sa vchádza do samostatnej izby, z ktorej je nádherný výhľad na vlastný pozemok a okolie. Kúpeľňa na poschodí má vaňu, sprchový kút a dvojumývadlo, toaleta je samostatná. Ďalej sa na poschodí nachádza oddychový priestor s roldorovou skriňou, v ktorej je zároveň predpríprava na kuchyňu. Prvé poschodie je klimatizované (Daikin).

Podlahy domu sú dlažba, korok a plávajúca podlaha. Vstup do podkrovia je zabezpečený sklápacími schodmi. Okná v dome sú plastové, strešné okná Velux.

Mesačné náklady pri využívaní domu sú závislé od jeho využívania, aktuálne dom užíva jedna osoba. Dom je voľný k nasťahovaniu ihneď alebo podľa dohody.

Blatné ako obec je spomenutá prvýkrát v prvej polovici 13.storočia, územie obce bolo osídlené už v 6.tisícročí pred NL.

Dom je vzdialený 25 km od centra Bratislavy, 5 km od centra Senca, 12 km od Modry a Pezinka, 18 km od centra Trnavy, obec s takmer 1800 obyvateľmi má kompletnú občiansku vybavenosť, potraviny, kaderníctva, hotel s reštauráciou, cukráreň, vinotéka, hostinec, autoservis, futbalové ihrisko a služby, nachádza sa tu materská škola, základná škola (9.ročníkov), kultúrny dom, pošta, reštaurácie, lekár pre dospelých a detský lekár je v Senci. V obci sa počas roka konajú rôzne kultúrne, športové a spoločenské podujatia. Obec má pravidelné autobusové spojenia, vlak cez obec neprechádza, autom ste na dialľnici D1 za tri minúty.

Cena ponúkanej nehnuteľnosti je 380.000,-Eur (vrátane vybavenia, strojov a zariadení v dome) vrátane všetkých poplatkov súvisiacich s nadobudnutím vlastníckeho práva k nehnuteľnosti.

Kontakt 0911410278 alebo kamil@konfido.sk, Kamil Krebes.

Ďalšie zaujímavé ponuky nehnuteľností nájdete na www.konfido.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Počet izieb/miestností: 9
 • Balkón: 8 m²
 • Terasa: 80 m²
 • Pivnica: Áno
 • Garáž: 41 m²
 • Vonkajšie parkovacie miesto: Áno

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

J. Murgaša 14
903 01 Senec
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty