Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 15. 10. 2019
Žilina-Staré mesto
Moderná novostavba - Teplička nad Váhom, Žilina
172 882 €

Moderná novostavba - Teplička nad Váhom, Žilina

172 882 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 142 m2
  Zast. plocha: 95 m2
  Plocha pozemku: 573 m2
 • Cena za m2: 1 217,48 €/m²
  ID inzerátu: 3709688
** Ponúkame na predaj 4-izbový poschodový dom, aktuálna predajná cena 172.880,- € s DPH obsahuje: pozemok 573m2 čistá rovinka + dom v etape holodom + už dopojené IS (voda, splaš. kanalizácia, elektro). Kúpa priamo od realizátora: IDEÁLNE DOMY, s.r.o. **

Ide o moderný poschodový rodinný dom v tichej časti na začiatku obce Teplička nad Váhom, 5 minút autom z centra mesta Žilina. Ide o minimalistický dizajn s dispozičným riešením, ktoré poskytnutie maximálne súkromie.

Novostavba domu je osadená na rovinatom pozemku, veľkosti 573 m2, v zástavbe rodinných domov, no zasadený "hlbšie v záhrade" s pohodlným vjazdom na pozemok- z tichej obecnej asfaltovej cesty.

Interiér domu s úžitkovou plochou 141,4 m2 tvoria 4 obytné miestnosti. Na prízemí za vstupnou halou, technickou miestnosťou a WC je umiestnená kuchyňa so špajzou, jedálňou a obývacou izbou s dvomi vstupmi na terasu. Schodisko vedie na horné podlažie, kde sú 3 izby: 2 detské/hosťovské izby a hlavná spálňa, taktiež je tu kúpeľňa s vaňou, 2-umývadlom a wc.

Predajná cena 172.880,- € s DPH obsahuje: pozemok 573m2 čistá rovinka + dom v etape holodom + už dopojené IS (voda, splaš. kanalizácia, elektro):

1. POZEMOK (573m2)
- v dokonalej rovine, správna orientácia na svetové strany a do súkromia záhrady
-rozmery: šírka 11 m x dĺžka 52 m

2. PROJEKT DOMU, PROJEKTY PRÍPOJOK, STAVEBNÉ POVOLENIA, KOLAUDÁCIU
- projektová dokumentácia domu šitá na mieru pozemku
- projekty prípojok inžinierskych sietí (voda, kanalizácia, elektro)
- zabezpečenie všetkých potrebných dokladov a revizií pre kolaudáciu domu

​3. DOM POSCHODOVÝ 1801 - do štádia HOLODOM (exteriér) + DOKONČENÉ PRÍPOJKY IS
- dokončená stavba domu: hliníkové vstupné dvere, okná: 6-komorové 3-sklá s ukončenými vonkajšími parapetami, finálne ukončená strecha a fasáda: zeteplený dom minerálnou vlnou a fasádou v bielej omietke, podomietkové boxy s koľajničkami pre exteriérové žalúžie, vonkajší nezamrzný ventil na vodu, technická príprava pre tepelné čerpadlo
- hotové prípojky IS: dom napojený na obecný vodovod, splaškovú kanalizáciu s revíznou šachtou a elektrinu (plynová prípojka nie je potrebná -projekt domu uvažuje s tepelným čerpadlom vzduch-voda)
- terénne úpravy- upravený pozemok pred a za domov, oplotenie zadnej časti pozemku

Technické údaje:
- obytné miestnosti: 4
- kúpeľne: 1 + samostatné WC
- úžitková plocha: 141,4 m2

Dom je zrealizovaný spoločnosťou IDEÁLNE DOMY, s.r.o. aktuálne do štádia "HOLODOM-exteriér" - s možnosťou dokončenia „na kľúč“.

Predajná cena dokončenia domu : + 48.990,- € s DPH (Prevedenie v programe OPTIMAL: ultra nízkoenergetická trieda A1, vysoký štandard prevedenia: teplovodné podlahové kúrenie so zdrojom kúrenia: tepelné čerpadlo Daikin (vzduch/voda), sádrové omietky, cementový akumulačný poter s plastifikátorom vystužený sklotextilným vláknom, okná: 6-komorové trojsklá s teplým rámikom (swisspacer) s rozširovacími profilmi, atď., detailné materiálové zloženie na stránke: idealnebyvanie.sk).

Kúpa priamo od realizátora.
Prosíme, RK volať len na obhliadku s konkrétnym klientom. Ďakujeme za pochopenie.
V prípade záujmu o viac informácií alebo o obhliadku nás kontaktujte: +421 905 563 348, idealnebyvanie.sk.

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu