Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 24. 08. 2019
Karpatská, Trenčín
2 izbový byt, Trenčín - Noviny, Karpatská
92 000 €

2 izbový byt, Trenčín - Noviny, Karpatská

92 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 59 m2
 • Cena za m2: 1 559,32 €/m²
  ID inzerátu: 3711143
BpV ponúka na predaj vlastnú nehnuteľnosť - 2 izbový byt v Trenčíne, na Karpatskej ulici, časť Noviny. Byt sa nachádza na 3. poschodí z 3 vo veľmi peknom a tichom prostredí, kde je dostatok zelene. V blízkosti bytového domu sa nachádza športové centrum Mariána Hossu. V tesnej blízkosti je bezproblémové parkovanie.

Výmera:
Celková obytná plocha je 59,24m2, plocha balkóna je 2m2. K bytu prislúcha murovaná pivnica. Súčasťou bytového domu sú aj spoločné priestory, ktoré sú k dispozícii všetkým majiteľom bytov - práčovňa, sušiareň. Zároveň je na každej chodbe spoločná loggia, ktorá sa využíva na sušenie prádla.

Dispozícia bytu:
Byt je veľmi dobre dispozične riešený, má veľké priestranné izby a zároveň aj priestor na samostatný šatník. Dispozíciu je možné bližšie vidieť na priloženej vizualizácii plánu bytu.

Zariadenie bytu:
V byte momentálne začína prebiehať kompletná rekonštrukcia, ktorá bude dokončená do 15.9.2019. Rekonštrukcia zahŕňa aj kompletne novú prerábku elektroinštalácie a vody. Súčasťou bytu sú 11 bodové bezpečnostné dvere s licenciou, nové interiérové dvere v celom byte, plastové okná vrátane žalúzií, kvalitné laminátové podlahy - hrúbka 10 mm, nová kúpeľňa s vaňou a umývadlom so skrinkou. Samostatné WC.

V prípade skorej rezervácie tohto bytu je ešte možné si zvoliť farebnosť a materiál podláh, dverí a kúpeľne.

Kúrenie:
Ústredné

Bytový dom:
Konštrukcia domu je tehla.

Náklady:
Náklady na bývanie sú 110 eur + elektrina a plyn. Pre dvojčlennú domácnosť sa celkové náklady pohybujú okolo 140 eur.

Cena bytu je 92.000 eur

Naša spoločnosť zabezpečuje kompletné spracovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane finančného zabezpečenia a iných náležitostí (prevod energií na nového vlastníka), čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľností - náklady na vypracovanie kúpnych zmlúv, poplatok za overenie podpisov u notára, náklady spojené s vkladom nového vlastníka do katastra nehnuteľností).

V prípade financovania cez našu spoločnosť cena zahŕňa aj: vypracovanie znaleckého posudku vo výške 150 eur a zaplatenie návrhu na vklad záložného práva do katastra pri čerpaní hypotekárneho úveru vo výške 66 eur. Okrem uvedených výhod je rezervačná záloha v prípade neschválenia hypotekárneho úveru vrátená späť v celej výške.

Doplnkové charakteristiky

 • Balkón: 2 m²
 • Pivnica: Áno

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Fándlyho 8
018 41 Dubnica nad Váhom
Martina
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty