Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 24. 08. 2019
Trenčín
Novostavba - 2i BYT + BALKÓN a pivnica GRÁTIS! - Projekt URBANPARK na Východnej - Trenčín
67 384 €

Novostavba - 2i BYT + BALKÓN a pivnica GRÁTIS! - Projekt URBANPARK na Východnej - Trenčín

67 384 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 51 m2
  Zast. plocha: 51 m2
 • Cena za m2: 1 321,25 €/m²
  ID inzerátu: 3712574
B10 Vám v spolupráci s projektom URBAN PARK ponúka VÝHRADNE na predaj SVETLÉ 2 izbové BYTY od 48,48 m2 až po 65,21 m2 + pivnica podľa vlastného výberu, ktorá sa nachádza priamo na POSCHODÍ. Byty majú balkón na ktorom si vychutnáte príjemné voľné a relaxačné chvíle.


Chcete vedieť v akom štandarde sa bude nehnuteľnosť odovzdávať? Pošlite mi mail na martisek(zavinac)b10(bodka)sk


Posledné ponúkajúce 2 izbové byty sa budú nachádzať od 2 do 8 poschodia bytového domu, ktorý ma celkom 9 poschodí. Dom sa bude deliť na BLOK A a BLOK B. V suteréne domu nájdeme vnútorné parkovacie miesta, ktoré dopĺňajú vonkajšie. Na prízemí vzniknú nebytové prevádzky, ktoré výrazne zlepšia bonitu a komfort bývania práve v tomto projekte.


Vzhľadom na rôzne typy bytov - si môžete vybrať orientáciu podľa vlastného GUSTA. Preferujete skôr východ alebo západ? Juh alebo sever? U nás si vyberie každý! Vďaka poschodiu, získavate s bytom krásny panoramatický výhľad na okolie Trenčína. Pri záujem viem poskytnúť fotografie z jednotlivých výšok poschodí, ako to bude u Vás v byte vyzerať.


Bývajte aj vy v modernom, kvalitnom a príjemnom projekte na dobrom mieste za férovú cenu. Žiadna hlavná cesta v okolí = bezpečné a tiché prostredie.


Fotografie predstavujú vizualizáciu pre konkrétny byt. V prípade záujmu, nehnuteľnosť vieme zhotoviť v prezentovanom štýle.


Lokalita Východná
Nachádzame sa na začiatku sídliska JUH v Trenčíne. Táto časť je obklopená prírodou s dobrou a ľahkou dostupnosťou do mestského parku - Brezina, na lúky a polia alebo do chatárskej oblasti. Len na skok máte všetko dianie Trenčína. Pár minút pešo sa nachádza obchodné centrum Južanka s viac ako 30 obchodmi. Do pár minút v meste a na obchvat, ktorý Vás priamo navedie na diaľnicu D1. Pre milovníkov športu tu nájdeme k dispozícií cyklotrasy cez polia a lúky alebo fitness centrum.


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900
ID: 51803
Cena: 67384 € 
Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Nehnuteľnosť na mape

Jakub Martišek B10 realitné centrum
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Jána Milca 6
010 01 Žilina
Jakub Martišek
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo