Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 06. 03. 2020
Čečínska Potôň, Horná Potôň
NOVOSTAVBY 3-IZB. RODINNÝCH DOMOV S GARÁŽOU V NOVOVYBUDOVANEJ ŠTVRTI OBCE HORNÁ POTÔŇ
128 000 €

NOVOSTAVBY 3-IZB. RODINNÝCH DOMOV S GARÁŽOU V NOVOVYBUDOVANEJ ŠTVRTI OBCE HORNÁ POTÔŇ

128 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 128 m2
  Zast. plocha: 170 m2
  Plocha pozemku: 523 m2
 • Cena za m2: 1 000 €/m²
  ID inzerátu: 3713665
BRATISLAVSKÁ REALITNÁ AGENTÚRA ponúka na predaj krásne novostavby 3-izb. rodinných domov s garážou (typ „A“) v novovybudovanej štvrti obce Horná Potôň, v časti Čečínska Potôň. Ponúkané nehnuteľnosti sú ideálne predovšetkým pre rodiny s deťmi vzhľadom na ich dispozičné riešenie a krásny slnečný pozemok, ale aj vzhľadom na lokalitu mimo hlavnej cesty v novovyrastajúcej štvrti, kde sa v blízkej dobe plánuje vybudovanie parku s detským ihriskom. Vhodné sú však aj pre ostatné vekové kategórie klientov, ktorí hľadajú bývanie v pokojnom prostredí vidieka.

INTERIÉR:
Novopostavené jednopodlažné rodinné domy s úžitkovou plochou 128 m2 (+ terasa 27,30 m2), ktoré boli skolaudované začiatkom r. 2019, ponúkajú kvalitné a pohodlné bývanie pre ich nových a zároveň prvých majiteľov. Z hľadiska dispozície sú delené na 2 funkčné celky.
Denná časť:
- vstupná chodba s priestorom na vstavanú skriňu,
- hosťovské WC,
- technická miestnosť,
- priestranná obývacia izba s prípravou na krb a s 2 vstupmi na krytú terasu,
- kuchyňa s prípravou na montáž spotrebičov,
- praktická komora,
- chodba.
Nočná – oddychová časť:
- spálňa so vstupom na krytú terasu,
- útulná izba,
- kúpeľňa s WC.
Súčasťou domu je aj garáž 21 m2 s garážovou bránou na elektrický pohon s diaľkovým ovládaním.

Ponúkané tehlové domy so sedlovou strechou sú vybavené bezpečnostnými dverami a kvalitnými plastovými oknami s izolačným trojsklom zn. Schüco. Okná sú vybavené elektrickými exteriérovými hliníkovými žalúziami s diaľkovým ovládaním.

Pod sedlovou strechou sa nachádza podkrovie (izolácia – minerálna vlna hrúbka 300 mm), ktoré možno využiť ako odkladací priestor. Rodinné domy nie sú podpivničené.

Obvodové murivo je z tehál s hrúbkou 300 mm a s izoláciou s hrúbkou 160 mm a 180 mm. Priečky sú murované z tehál s hrúbkou 115 mm.
Podlahy sú riešené ako viacvrstvové, sú izolované tepelnoizolačnými doskami s hrúbkou 50 až 100 mm.

Ústredné kúrenie zabezpečuje elektrický kotol s radiátormi. Domy disponujú vlastnou vŕtanou studňou. Na pozemkoch sa nachádza izolovaná žumpa.

EXTERIÉR:
Ponúkané novostavby rodinných domov so zastavanou plochou 170 m2 sú postavené na pozemkoch s rozlohou 522 m2, 523 m2, 469 m2 a 456 m2.
Exteriér domov ponúka novým majiteľom veľkorysý priestor na oddych, ale aj realizáciu pri zakladaní novej záhrady. Veľká zastrešená terasa 27,30 m2 poskytuje priestor na príjemné posedenie s rodinou a priateľmi. Oplotenie pozemku betónovým plotom zabezpečí jeho novým majiteľom dostatok súkromia. Vkusná vstupná kovová brána je predpripravená na elektrické otváranie. Dekoratívnym kamenným kobercom sú pokryté spevnené chodníky v okolí domu.

LOKALITA:
Poloha rodinných domov v tichej a pokojnej časti obce Horná Potôň, časť Čečínska Potôň splní vaše predstavy o pokojnom vidieckom živote. V spojení s mestom však zostanete vďaka dobre vybudovaným cestným komunikáciám (blízke napojenie na rýchlostnú cestu R7 po jej dobudovaní), železničnému i autobusovému spojeniu. Obec, ktorá sa nachádza iba 32 km od Bratislavy a 10 km od Dunajskej Stredy, ponúka výbornú občiansku vybavenosť.

Rodinné domy sa predávajú v štádiu holodom, bez podlahovej krytiny, obkladov, sanity a interiérových dverí. V prípade záujmu zabezpečíme dokončenie domu podľa vašich predstáv.

Cena: 128.000,- Eur vrátane kompletného realitného a právneho servisu

Text inzerátu a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti BRATISLAVSKÁ REALITNÁ AGENTÚRA, s.r.o.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2019
 • Terasa: 27 m²
 • Garáž: 21 m²

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu