Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 13. 12. 2019
Čečínska Potôň, Horná Potôň
NOVOSTAVBA 4-IZB. RODINNÉHO DOMU S GARÁŽOU V NOVOVYBUDOVANEJ ŠTVRTI OBCE HORNÁ POTÔŇ
145 000 €

NOVOSTAVBA 4-IZB. RODINNÉHO DOMU S GARÁŽOU V NOVOVYBUDOVANEJ ŠTVRTI OBCE HORNÁ POTÔŇ

145 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 134 m2
  Zast. plocha: 181 m2
  Plocha pozemku: 502 m2
 • Cena za m2: 1 082,09 €/m²
  ID inzerátu: 3713787
BRATISLAVSKÁ REALITNÁ AGENTÚRA ponúka na predaj krásnu novostavbu 4-izb. rodinného domu s garážou (typ „D“) v novovybudovanej štvrti obce Horná Potôň, v časti Čečínska Potôň. Ponúkaná nehnuteľnosť je ideálna predovšetkým pre rodiny s deťmi vzhľadom na jej dispozičné riešenie a krásny slnečný pozemok, ale aj vzhľadom na lokalitu mimo hlavnej cesty v novovyrastajúcej štvrti, kde sa v blízkej dobe plánuje vybudovanie parku s detským ihriskom. Vhodná je však aj pre ostatné vekové kategórie klientov, ktorí hľadajú bývanie v pokojnom prostredí vidieka.

INTERIÉR:
Novopostavený jednopodlažný rodinný dom s úžitkovou plochou 134 m2 (+ terasa 25,80 m2), ktorý bol skolaudovaný začiatkom r. 2019, ponúka kvalitné a pohodlné bývanie pre jeho nových a zároveň prvých majiteľov. Z hľadiska dispozície je delený na 2 funkčné celky.
Denná časť:
- vstupná chodba s priestorom na vstavanú skriňu,
- hosťovské WC,
- veľkorysá chodba,
- priestranná obývacia izba s prípravou na krb a s 2 vstupmi na terasu,
- kuchyňa s prípravou na montáž spotrebičov,
- technická miestnosť.
Nočná – oddychová časť:
- 3 útulne izby,
- veľkorysá kúpeľňa s WC.
Súčasťou domu je aj garáž 33,96 m2 pre 2 autá s garážovou bránou na elektrický pohon s diaľkovým ovládaním.

Tehlový dom so sedlovou strechou je vybavený bezpečnostnými dverami a kvalitnými plastovými oknami s izolačným trojsklom zn. Schüco. Okná sú vybavené elektrickými exteriérovými hliníkovými žalúziami s diaľkovým ovládaním.

Pod sedlovou strechou sa nachádza podkrovie (izolácia – minerálna vlna hrúbka 300 mm), ktoré možno využiť ako odkladací priestor. Rodinný dom nie je podpivničený.

Obvodové murivo je z tehál s hrúbkou 300 mm a s izoláciou s hrúbkou 160 mm a 180 mm. Priečky sú murované z tehál s hrúbkou 115 mm.
Podlahy sú riešené ako viacvrstvové, sú izolované tepelnoizolačnými doskami s hrúbkou 50 až 100 mm.

Ústredné kúrenie zabezpečuje elektrický kotol s radiátormi. Dom disponuje vlastnou vŕtanou studňou. Na pozemku sa nachádza izolovaná žumpa.

EXTERIÉR:
Exteriér domu ponúka novým majiteľom na slnečnom pozemku s rozlohou 502 m2 veľkorysý priestor na oddych, ale aj realizáciu pri zakladaní novej záhrady. Terasa 25,80 m2 poskytuje priestor na príjemné posedenie s rodinou a priateľmi. Oplotenie pozemku betónovým plotom zabezpečí jeho novým majiteľom dostatok súkromia. Vkusná vstupná kovová brána je predpripravená na elektrické otváranie. Dekoratívnym kamenným kobercom sú pokryté spevnené chodníky v okolí domu.

LOKALITA:
Poloha rodinného domu v tichej a pokojnej časti obce Horná Potôň, časť Čečínska Potôň splní vaše predstavy o pokojnom vidieckom živote. V spojení s mestom však zostanete vďaka dobre vybudovaným cestným komunikáciám (blízke napojenie na rýchlostnú cestu R7 po jej dobudovaní), železničnému i autobusovému spojeniu. Obec, ktorá sa nachádza iba 32 km od Bratislavy a 10 km od Dunajskej Stredy, ponúka výbornú občiansku vybavenosť.

Rodinný dom sa predáva v štádiu holodom, bez podlahovej krytiny, obkladov, sanity a interiérových dverí. V prípade záujmu zabezpečíme dokončenie domu podľa vašich predstáv.

Cena: 145.000,- Eur vrátane kompletného realitného a právneho servisu

Text inzerátu a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti BRATISLAVSKÁ REALITNÁ AGENTÚRA, s.r.o.


Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2019
 • Terasa: 25 m²
 • Garáž: 33 m²

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu