Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 22. 08. 2019
Romanova, Bratislava V - Petržalka
2 izb. byt - Bratislava V - Petržalka - Romanova ulica
119 990 €

2 izb. byt - Bratislava V - Petržalka - Romanova ulica

119 990 €


  • Typ: Predaj
    Druh: 2 izbový byt
    Stav: Pôvodný stav
  • ID inzerátu: 3713848
2 izb. byt - Bratislava V - Petržalka - Romanova ulica.
Ponúkame na predaj slnečný plnohodnotný 2-izbový byt v pôvodnom stave s plastovými oknami o výmere 55 m2. Byt je možné jednoduchou úpravou prerobiť na 3-izbový so samostanými nepriechodnými izbami.

Byt je v pôvodnom stave s plastovými oknami, vhodný na rekonštrukciu podľa predstáv budúceho majiteľa. Nachádza sa na 11/12 poschodí, bez loggie.

Bytový dom prešiel revitalizáciou ( zateplenie, vymenené vstupné brány, upravené a vymalované spoločné priestory, nové výťahy, kamerový systém.)

K bytu prislúcha pivnica.

Výborná dispozícia bytu s priestrannou predsieňou a troma samostatnými nepriechodnými miestnosťami.

Byt je vhodný aj ako investícia nakoľko sa nachádza v dobrej lokalite v strede Petržalky.

Výborná občianska vybavenosť v pešej dostupnosti: (Obchody, reštaurácie, dom kultúry, poliklinika, pošta, zakladné školy, škôlky, kostol), športoviská ( plaváreň, bowlingove centrum, fitness centrá, skatepark, rameno Draždiaka, jazero veľký Draždiak). Dobrá dostupnosť MHD do centra.

K cene bude pripočítaná provízia pre RK, ktorá zahŕňa poplatky spojené s prevodom vlastníckych práv na katastri , vrátane kompletného právneho servisu, služieb spojených s odovzdaním bytu a prepisom energií u dodávateľov, súčinnosť s financujúcou bankou klienta, resp. možnosť vybaviť najvýhodnejšie financovanie nehnuteľnosti prostredníctvom špecializovanej hypotekárnej spoločnosti - zdarma v cene. Vieme zabezpečiť najvýhodnejšie a najbezpečnejšie podmienky ochrany Vašich financií pri kúpe nehnuteľnosti prostredníctvom vlastných zdrojov. Zabezpečenie promptného ohodnotenia nehnuteľnosti prostredníctvom nezávislého znalca akceptovaného všetkými bankovými inštitúciami.

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Ružová dolina 8
821 09 Bratislava II - Ružinov
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty