Pozemok na výstavbu chaty Prešov
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 23. 10. 2020
Prešov
Pozemok na výstavbu chaty Prešov
19 470 €

Pozemok na výstavbu chaty Prešov

19 470 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Rekreačný pozemok
  • ID inzerátu: 3714938
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj rekreačný pozemok vhodný na výstavbu chaty v blízkosti Prešova, časť Vydumanec na lesnom úseku Kvašná Voda. Veľkosť pozemku 519,5 m2 (obdĺžnikový tvar: šírka 16 m a dĺžka 32 m) + podiel na prístupovej ceste 1/8 za cenu len 19.470,- Eur.

Ide o rekreačný pozemok v rekreačnej časti Prešova lesného úseku Kvašná Voda. Prístup na pozemok autom je riešený po lesnej ceste kategória 2L so spevneným povrchom ktorá je vo vlastníctve Lesov SR (peši po lesnej ceste 10 min.). Prístup na túto cestu je z hlavnej asfaltovej cesty (oproti, lesná cesta je uzavretá rampou, od ktorej bude mať každý majiteľ pozemku kľúč po podpise Dohody s Obhospodarovateľom SOŠL - Prešov. Prístup peši môže byť riešený po asfaltovej ceste, na začiatku ktorej je spevnené parkovisko a zastávky MHD v oboch smeroch. Pozemok je aktuálne vyčistený od náletových drevín a pripravený na predaj. Ak máte záujem o aktívny oddych v prírode a zároveň chcete byť v blízkosti mesta Prešov, tak toto je ideálna investícia práve pre Vás. Kúpou tohto pozemku nezískate len parcelu na ktorej si môžete postaviť chatu, ale zároveň kvalitne investujete svoje peniaze.

Ak máte záujem o obhliadku, neváhajte ma kontaktovať telefonicky 0905 431 287 alebo emailom dominik.cuha@kingreal.sk. Teším sa na spoločnú obhliadku.
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu