Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 18. 08. 2019
Hlavná, Čakanovce
Pozemky na výstavbu domov, Čakanovce, IS - voda, elektrina
33 €

Pozemky na výstavbu domov, Čakanovce, IS - voda, elektrina

33 €

vrátane provízie


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • Zast. plocha: 1200 m2
    Plocha pozemku: 1200 m2
  • Cena za m2: 0,03 €/m²
    ID inzerátu: 3715151
Leaders & Partners reality s.r.o. ponúka na predaj so súhlasom majiteľa pozemky na výstavbu domu v okolí Košíc v obciCakanovce. Obec je od Košíc 15 km s dobrou občianskou vybavenosťou. Pozemky sú cca 12 á, samozrejmosťou je prístupová cesta. V dosahu 10m sú IS elektrina, obecná voda. Odpad je riešený žumpou(v réžii budúceho vlastníka). Pozemky vznikli delením väčšieho pozemku. Šírka pozemkov cca 24m plus prístupová cesta. Pozemok je mierne svahovitý, slnečný o ktorý sa vzorne stará súčasný majiteľ. Dostupnosť do obce je aj prímestskou dopravou, zastávka autobusu 20m od pozemkov.
Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie realitnej kancelárie, ktorá zahŕňa poplatky súvisiace z prevodom nehnuteľností (kolky, kúpna zmluva a jej autorizácia advokátom a právny servis). Opýtajte sa makléra aj na financovanie nehnuteľnosti ako aj poistenie nehnuteľností. V prípade záujmu o nehnuteľnosť volajte 0904184059
Rozmýšľate nad výstavbou rodinného domu? Zabezpečíme Vám kompletný servis a výstavbu rodinného domu na kľúč. Vyberte si zo širokej ponuky projektov. Ak ste si náhodou z ponuky nevybrali, nevadí postavíme Vám dom podľa Vašich predstáv.
Viac na: https://lpreality.sk/rodinne-domy/

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Námestie oslobotiteľov 20
040 01 Košice I - Staré Mesto
Norbert Mészaros
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo