Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 15. 09. 2019
Františkánske námestie, Bratislava I - Staré Mesto
REZERVÁCIA 2 - izb byt - štúdio, 64 m2,priame centrum
249 000 €

REZERVÁCIA 2 - izb byt - štúdio, 64 m2,priame centrum

249 000 €

vrátane provízie


  • Typ: Predaj
    Druh: 2 izbový byt
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 64 m2
  • Cena za m2: 3 890,63 €/m²
    ID inzerátu: 3716173
LOKALITA

Realitná kancelária Expat Experts ponúka na predaj exkluzívnu nehnuteľnosť priamo v srdci starého mesta. Naša 2-izbová nehnuteľnosť sa nachádza v národnej kultúrnej pamiatke, tzv. meštianskom dome na Františkánskom námestí.

Štvorposchodový dom bol postavený na konci 16. storočia. Je priamo v centre rušného diania, no zároveň i pokojného Hlavného námestia. Táto lokalita ponúka priam komorné prostredie na bývanie v obklopení starobylých historických budov. V uliciach starého mesta sa dá dokonale cítiť každodenný meštiansky život; v súčasnosti v priestoroch domu sídli aj divadlo GUnaGU. Na dosah je množstvo podnikov, trhov, obchodov a turistov, ktorí si dokonale vychutnávajú jedinečnú atmosféru večerného života tak, ako im to Bratislava v plných dúškoch ponúka.

BYTOVÝ DOM

2 izbový byt sa pýši rozlohou 64.25 m2.

Pozostáva z 1 obytnej miestnosti a príslušenstva bytu, ktorými sú:

- kúpeľňa,

- WC,

- predsieň,

- kuchyňa a

- komora.

K bytu prislúchajú spoločné priestory na nádvorí. K spoločným častiam bytu patria základy domu, strecha, chodby, obvodové múry, priečelia, vstupy do domu, schodiská, závetria, vodovodné nosné konštrukcie, izolačné konštrukcie, zvislé nosné konštrukcie a iné časti domu. Byt je vďaka svojej polohe krásne presvetlený už od skorého rána, kde siahajú hrejivé lúče slnka. Priamo z 2 poschodia ponúka výhľad na námestie a vianočné trhy. Ide o byt, ktorý prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2006, počas ktorej bol prerobený z 3 izbového bytu na typ štúdiový.

Vstup do bytu je vyvýšený schodmi. Po pravej strane sa nachádza priestranná kuchyňa so sedením. Po ľavej strane od vstupnej chodby sa dostávame do rozsiahlej vydláždenej kúpeľne. Kúpeľňa disponuje veľkou osadenou vaňou, toaletou, 2 zrkadlami, okrúhlym umývadlom a skrinkou. Ďalší prechod vedie do hlavnej miestnosti, ktorá svojim zariadením vytvára dojem tepla. Je vybavená drevenými parketami, skriňou, stolíkom, stoličkami, gaučom a posteľou.

V byte sa nachádzajú drevené okná, výška stropov je 2.86m.

Hrúbka múrov je dostatočné široká, cez ktorú stavba ochladzuje celé vnútorné poschodie; tým pádom žiadne ďalšie ochladzovanie vzduchu v interiéri pomocou klimatizácie nie je potrebné. V zimnom období sa v byte kúri pomocou radiátorov, je tu samostatné elektrické kúrenie (možnosť zmeniť na plynové).

Výhodou tohto bytu je aj zabudovaná sauna.

NÁKLADY NA BYT

Mesačné náklady na byt vychádzajú cca. 150 EUR, vrátane správcovských poplatkov.

PARKOVANIE

Parkovacie miesto k bytu neprislúcha, nakoľko sa nachádza v pešej zóne, ľahko dostupnej do ktorejkoľvek časti Bratislavy.

ZARIADENIE

Byt sa predáva zariadený. Po vzájomnej dohode s majiteľmi možnosť predaja nezariadeného bytu.

CENA

Cena bytu je uvedená vrátane provízie pre RK: 249.000 EUR

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Štúrova 11
811 02 Bratislava-Staré Mesto
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty