Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 17. 09. 2019
Kunerad
Bývajte v blizkosti kúpeľneho mesta Rajecké Teplice - nízkoenergetický RD s veľkým pozemkom Kunerad
259 900 €

Bývajte v blizkosti kúpeľneho mesta Rajecké Teplice - nízkoenergetický RD s veľkým pozemkom Kunerad

259 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 120 m2
  Zast. plocha: 120 m2
  Plocha pozemku: 975 m2
 • Cena za m2: 2 165,83 €/m²
  ID inzerátu: 3716305
B10 Vám ponúka na predaj novostavbu moderného nízkoenergetického rodinného domu s veľkým pozemkom v malebnom prostredí obce Kunerad / k.ú. Stránske/, v blízkosti kúpeľneho mesta Rajecké Teplice.


Jedná sa o veľmi pekný, praktický 4- izbový bungalov o úžitkovej ploche 120 m2. Zastavaná plocha je 149 m2. RD je umiestnený na krásnom veľkom pozemku rozmerov 23m x 42,3m a výmere 975m2 s veľmi miernym svahom, k pozemku vedie nová betónová príjazdová cesta - podiel na príjazdovej ceste 1/3 zo 124m2. RD sa predáva v štandarde „na kľúč“, t.z. z exteriérovej strany komplet hotový, v interiéri hotový po finálne povrchy.
Dom napojený na el. energiu a verejný vodovod, odpad riešený formou žumpy, nakoľko v predmetnej časti obce ešte nie je vybudovaná verejná kanalizácia. Kúrenie a ohrev teplej vody riešené tepelným čerpadlom. V celkovej cene je výstavba RD v štandarde „na kľúč“ napojený na všetky IS (el. energia, voda, žumpa), pozemky a podiely na pozemkoch príjazdovej komunikácie, oplotenie s bránou pre vjazd. Dom je postavený z kvalitných materiálov, múrovacie tvárnice Ytong 300mm, zateplenie minerálnou vlnou 200mm, strecha Tondach, výplne otvorov (okná, balkóny, portál ) v pasívnom štandarde. Základy odizolované ako pre pasívny dom.


Dispozičné riešenie ponúka ideálne veľkosti izieb, dostatok úložných priestorov ako aj prekrytú terasu, čím dokonale spĺňa nároky na bývanie dnešnej doby. Vysoká miera súkromia jeho obyvateľov je zabezpečená rozdelením dispozície na dennú a nočnú časť, ktorú je možné oddeliť aj dverami. Srdce domu tvorí priestranná obývacia izba s krbom. Je orientovaná do záhrady a zároveň je z nej pohodlne prístupná terasa domu. Na prekrytú terasu sa bez problémov zmestí aj jedálenský stôl, takže rodinná oslava alebo grill party v záhrade nie je problém. Kuchyňa je navrhnutá tak, aby ste z nej mali čo najlepší prehľad o dianí v dome, to znamená, že je zabezpečený výhľad do záhrady ale aj na vjazd a vstup do domu. Ku kuchyni prislúcha praktický priestor špajzy, ktorý je priamo vetrateľný oknom. Samotnú kuchyňu možno, v prípade záujmu, ľahko oddeliť priečkou od obývacej izby. Odkladací priestor v dome je riešený zväčša praktickými vstavanými skriňami v jednotlivých miestnostiach. Sezónne veci môžete uložiť v podkroví domu na ploche o veľkosti 38m2, ktorá je prístupná sťahovacími schodmi z predsiene.


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900
ID: 52174
Cena: 259900 € 
Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Jána Milca 6
010 01 Žilina
Pavol Hlávka
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo