Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 18. 09. 2019
Banícka, Veľký Krtíš
Moderná kaviareň MARILYN vo Veľkom Krtíši
29 000 €

Moderná kaviareň MARILYN vo Veľkom Krtíši

29 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Obchodné priestory
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 400 m2
  • Cena za m2: 72,50 €/m²
    ID inzerátu: 3716461
Ponúkame vám odstúpenie prevádzky obľúbenej kaviarne Marilyn vo Veľkom Krtíši, ktorá sa nachádza 5 min. pohodlnej chôdze od centra mesta s možnosťou bezproblémového parkovania priamo pred budovou. Priestranná kaviareň má rozmery 20 x 11,6 m a hneď vedľa je detský kútik, ktorý s obľubou využívajú mamičky s deťmi a rozmery tejto časti sú 20 x 5,8 m. Nachádza sa tu vyvýšené pódium, ktoré je možné využívať na rôzne koncerty, prípadne diskusie. Súčasťou tohto zariadenia je aj sklad, kancelária, samostatné WC pre pánov a samostatné pre dámy (tu sa nachádza aj prebaľovací pult pre najmladších). Priestory sú moderne upravené a zariadené prispôsobeným nábytkom kaviarne, ktoré je zväčša vyrobené na mieru – kreslá, stoly, boxy, barový pult so stoličkami, biliardový stôl s osvetlením. Ďalej je tu aj technické vybavenie, ktoré je súčasťou tejto ponuky – diaprojektor s plátnom, ozvučenie, kvalitný kávovar, chladnička, umávačka riadu, zariadenie na čapovanie. Kaviareň ponúka aj možnosť posedenia na novej priestrannej terase, ktorá je tiež súčasťou podniku.

Možnosti využitia: športové udalosti, rodinné oslavy s možnosťou externého cateringu, obchodné stretnutia, detské oslavy, zábavné podujatia pre mladých aj starších, tanečné akcie, koncerty s klubovou atmosférou.

Náklady sú 800,- € / 1 mesiac vrátane základných energií. V prípade vyššej spotreby, ako je obvyklé sa výška nájmu upraví priamo s vlastníkmi nehnuteľnosti.

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Nám.A.H.Škultétyho 6
990 01 Veľký Krtíš
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty