Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 23. 09. 2022
Chmelová dolina, Nitra
Ponúkame na prenájom luxusnú novostavbu - Zobor, centrálna časť (105-22-TN)
1 600 €/mes.

Ponúkame na prenájom luxusnú novostavbu - Zobor, centrálna časť (105-22-TN)

Chmelová dolina, Nitra, okres Nitra
1 600 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 180 m2
 • Cena za m2: 8,89 €/m²/mes.
  Energie: 350 €/mesiac
  ID inzerátu: 3716624
Ponúkame Vám na prenájom luxusnú novostavbu rodinného domu - Zobor, centrálna časť, Chmelová dolina.
Pozostáva zo vstupnej chodby, kde nájdeme na mieru vyrobené šatníkové skrine z kvalitného dreva. Ďalej tu nájdeme dennú miestnosť, kde sa spája kuchyňa (vybavená všetkými potrebnými spotrebičmi), obývacia a jedálenská časť. Zároveň je cez veľké presklené posuvné dvere možný výstup na prednú, alebo zadnú terasu. Obzvlášť zadná terasa poskytuje absolútne súkromie na grilovanie a posedenie, zároveň je tu vstup do pôvodnej vínnej pivnice. Na prízemí ďalej nájdeme manželskú spálňu s kúpeľňou, ktorá poskytuje sprchový kút, hydromasážnu vaňu, dve umývadlá. Nájdeme tu i samostatné wc, sklad. Na poschodí, kam vedie veľkorysé schodisko, sa nachádza priestranná galéria so vstupom na balkón, ktorý poskytuje nádherný výhľad na mesto. Nájdeme tu i 2 miestnosti, ktoré sa ponúkajú ako ideálne pre deti, prípadne pracovňu, či šatník. Takisto je tu kúpeľňa, kde opäť nechýba vaňa i sprchový kút.
Dom disponuje i pivničnými priestormi, ktoré slúžia ako práčovňa a ďalšie 2 miestnosti sú ideálne na uskladnenie všetkého potrebného. Dom stojí na rozľahlom 13 á pozemku, ktorý poskytuje možnosť parkovania pre 4-5 automobilov. Exteriér je veľmi citlivo upravený, nájdete tu veľa prírodného kameňa, dreva, zelene.
Všetko v interiéri, ako aj exteriéri bolo vytvorené pod taktovkou architektov a dizajnérov, použité materiály sú prvotriednej kvality.

Dom takejto kategórie sa nevyskytuje na trhu často, preto doporučujem včasnú obhliadku. Nehnuteľnosť je vhodná pre náročného klienta, ktorý očakáva prvotriednu kvalitu, súkromie, prestíž.

Voľné od 15.9.2022.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Počet balkónov: 1
 • Počet terás: 2

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu