Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 20. 09. 2019
Ľubica
ČASOVÁ PONUKA! Meštiansky dom pri Kežmarku
259 000 €

ČASOVÁ PONUKA! Meštiansky dom pri Kežmarku

259 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • ID inzerátu: 3717496
Ponúkame na predaj atraktívny meštiansky objekt - penzión nachádzajúci sa v zástavbe domov v blízkosti historického centra pôvodného stredovekého mesta Ľubica, ktoré v minulosti predstavovalo jedno vôbec z najbohatších spišských kráľovských miest. Mesto Ľubica patrí do turistického regiónu Spiš, situované je v bezprostrednej blízkosti Národného parku Vysoké Tatry (Tatranská Lomnica 17 km) ale aj ďalších výnimočných turistických atrakcií  - termálne kúpalisko Vrbov či kultúrno-historických pamiatok (artikulárny drevený kostol v Kežmarku, UNESCO pamiatky Spišský Hrad, historické centrum mesta Levoča). V blízkosti sa nachádzajú centrá mestá Kežmarok, Poprad a Spišská Nová Ves.
Meštiansky dom je kompletne rekonštruovaný objekt, ktorý pozostáva z 2 samostatných bytových jednotiek so samostatným vstupom a gazdovstva v zadnej časti pozemku. Celkový výmera pozemku je 1872 m2. Vstup do domu z ulice je riešený drevenou masívnou bránou. V dufarte s kamennou dlažbou sú samostatné vstupy do bytových jednotiek. Vzadu dufart vyúsťuje na dvore domu so zastrešenou terasou s vonkajším sedením, trávnikom a vonkajším grilom. 
Predná časť domu v súčasnosti slúži z väčšej časti ako penzión ale aj ako samostatná bytová jednotka. Penzión poskytuje pohodlné ubytovanie v 3 apartmánoch s kompletným sociálnym vybavením (kúpeľňa, WC) a 1 štúdio. Vybavenosť penziónu dopĺňa spoločenská miestnosť s biliardovým stolom a veľká spoločná kuchyňa. Na spríjemnenie pobytu majú hostia k dispozícii terasu. Penzión má vysoké hodnotenia, oceňovaný je zákazníkmi za príjemné prostredie, ticho a čistotu. Bytová jednotka v druhej časti domu je jednopodlažný 2-izbový byt s veľkou obývacou miestnosťou spojenou s kuchyňou, spálne prepojenej s terasou a priestrannej kúpeľne. Dom je vybavený kvalitnou technológiou na zabezpečenie vykurovania (plynov kondenzačný kotol Viesmann, ohrev vody el. bojler Vitocell 100). Dom je vybavený centrálnym vysávačom Husky H20.
Za domom sa nachádza udržiavaná záhrada s výmerou 1100 m2 s kríkmi a ovocnými stromami. Je to STAVEBNÝ POZEMOK- v zmysle územného plánu je možné tento pozemok využiť na zastavanie pre rodinné domy. Objekt pôvodne meštianskeho remeselníckeho domu poskytuje vynikajúcu príležitosť pre pohodlné bývanie v tichej lokalite s možnosťou samostatného využitia zadného pozemku ako stavebného pozemku pre výstavbu RD.

Nehnuteľnosť na mape

Ing. Martin Karchňák Reality 008 s.r.o.
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Zimná 59
052 01 Spišská Nová Ves
Ing. Martin Karchňák
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty