Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 18. 08. 2019
Tuhrina
Zaujímavý RD – čiast. rekonštrukcia REZERVOVANÉ
79 990 €

Zaujímavý RD – čiast. rekonštrukcia REZERVOVANÉ

79 990 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 6939 m2
  Plocha pozemku: 6939 m2
 • Cena za m2: 11,53 €/m²
  ID inzerátu: 3718402
AVLAS REALITY s.r.o., Vám dáva do pozornosti na predaj zaujímavý priestranný charizmaticky rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii s prekrásnym výhľadom na okolitú prírodu. Dom sa nachádza na rovinatom oplotenom pozemku s rozlohou 6939m2( zastavaná plocha 1226m2, 2959m2 záhrady a 27542 orná pôda) na začiatku obce Tuhrina vzdialenej od mesta Prešov cca 21km a od Košíc cca 33km. Priestranný a slnečný rodinný dom je orientovaný na SV/JZ Bol postavený a skolaudovaný cca okolo roku 1950.
Predávaný dom s dvoma samostatnými vstupmi pozostáva z 5. izieb, 2xkuchyňa, kúpeľňa, WC, komora, technická miestnosť, kotolňa. Na pozemku sa nachádza aj samostatná garáž, podpivničená sýpka a miestnosti určené pre chov domácich zvierat. Rodinný dom prešiel vonkajšou a vnútornou čiastočnou rekonštrukciou výmena okien za plastové, plastové vchodové dvere, plávajúce podlahy, oprava strechy, nové plastové rozvody kúrenia. Vykurovanie domu je zabezpečené ústredným kúrením plynový kotol. Dom je napojený na elektrinu, plyn, obecný vodovod odpad je riešený vlastnou žumpou.
Krátky opis domu:
Hlavným vstupom vstúpime na prízemie domu kde sa nachádza vstupná chodba, chodbou sa dostaneme do izby, ktorá je priechodná s ďalšou izbou, chodbou na prízemí sa dostaneme do kuchyne, kúpeľne, špajza, a kotolne. S prízemia sa dostaneme schodiskom na prvé podlažie kde sú tri samostatné nepriechodné izby, kúpeľňa na poschodí nie je, ale nachádza sa tam miestnosť pre jej realizáciu, chodbou na poschodí sa dostaneme do kuchyne, WC je umiestené na chodbe tak tiež na chodbe sa nachádzajú druhé vstupné dvere. Tento zaujímavý dom svojim dispozičným riešením ponúka viacero možnosti bývania ako aj možnosť dvojgeneračného bývania.
Opis pozemku:
Tento pozemok udržiavaný s veľkorysou rozlohou Vám poskytne viacero možnosti využitia ako oddych, relax, možnosť pestovania ovocia, zeleniny,
chov domácich zvierat a pod.......
Občianska vybavenosť:
V obci je základná občianska vybavenosť, okolie domu poskytuje aj viacero výhod kde si môžete skrátiť voľne chvíle či už prechádzkou okolitou prírodou, zberom lesných plodov, cykloturistikou a pod. Stále ešte Váhate máme pre Vás ešte ponuku, kde Vám bezplatne sprostredkujeme výhodné financovanie tejto nehnuteľnosti a kompletný servis a právne poradenstvo. Ak túžite po peknom bývaní bez väčších investícii tak táto nehnuteľnosť spĺňa všetky Vaše očakávania dom je ihneď obývateľný a voľný po vzájomnej dohode.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1950
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet izieb/miestností: 5
 • Pivnica: 10 m²
 • Garáž: 22 m²
 • Vonkajšie parkovacie miesto: 3 x

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty