Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 18. 08. 2019
Hviezdoslavova, Cífer
REZERVOVANÉ EXKLUZÍVNE - Rodinný domček v centre obce Cífer
115 000 €

REZERVOVANÉ EXKLUZÍVNE - Rodinný domček v centre obce Cífer

Hviezdoslavova, Cífer, okres Trnava
115 000 €

vrátane provízie


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 115 m2
  Zast. plocha: 190 m2
  Plocha pozemku: 517 m2
 • Cena za m2: 1 000 €/m²
  ID inzerátu: 3718452
EXKLUZÍVNE - IBA U NÁS
Ponúkame dvoj izbový domček v tichej ulici s predzáhradkou. Rodinný domček prešiel čiastočnou rekonštrukciou, komplet nová elektrina, nový plynový kotol a kúrenie, vymenené podlahy, nové stierky, sadrokartónové stropy v izbách, plastové okná - trojsklo, obecný vodovod, napojenie na kanalizáciu. Na dvore je studňa na polievanie záhrady s čerpadlom, nový prístrešok, pod ktorým je pivnica cca 20 m2 na zeleninu. Taktiež je vykonaná hydroizolácia pod celým domom. Možnosť prístavby, alebo nadstavby podkrovia.
Určite treba vidieť !!!!

Obec Cífer má veľmi dobrú občiansku vybavenosť: Železničná stanica, MŠ, ZŠ, ZUŠ, Lekár, Lekáreň, Bankomat, Obecný úrad, Matrika, Pošta, Veterinárna Klinika, Rôzne obchody, Markety: COOP Jednota, CBA, Stavebniny, Reštaurácie, Kaviarne, Výborná zmrzlina, Kostol, Fara....
Kultúra - Relax : Obec poriada rôzne kultúrne akcie pre mladých aj starších obyvateľov. Obecné divadlo, Dychovka, Rôzne koncerty, Rybolov na miestnom rybníku....
Dostupnosť smer Trnava - Bratislava...

Neváhajte nás kontaktovať - obhliadky možné 7 dní v týždni.

Odporúčame využitie balíka služieb ALL INCLUSIVE NAOPAK ktorý je poskytovaný bezplatne. Viac informácií o tejto službe na domovskej stránke prípadne osobne u ktoréhokoľvek z maklérov.

Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2004. Poskytujeme služby v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu všetkých typov nehnuteľností. Ochotne Vám zabezpečíme dokumenty potrebné pre kataster nehnuteľností, servis pri vybavovaní hypotekárnych úverov, vypracovanie znaleckých posudkov a poistenie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvných partnerov. Naši makléri disponujú odbornými znalosťami, zodpovedným prístupom a preto sú zárukou serióznej, bezpečnej a rýchlej realizácie obchodu.

Nehnuteľnosť na mape

Renáta Pinčeková TIMA Real, s.r.o.
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Tamaškovičova 2731/6
917 01 Trnava
Renáta Pinčeková
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty