Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 17. 10. 2019
Jadrová, Bratislava II - Ružinov
Prenájom pekného 2,5-izbového bytu v Ružinove Ostr
560 €/mes.

Prenájom pekného 2,5-izbového bytu v Ružinove Ostr

560 €/mes.

KTV a internet v cene


 • Typ: Prenájom
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 68 m2
  Zast. plocha: 68 m2
 • Cena za m2: 8,24 €/m²/mes.
  Energie: 160 €/mesiac
  ID inzerátu: 3722601
Prenajmeme pekný, slnečný 2,5-izbový byt (na 1. poschodí) orientovaný na východ, je v dobrej lokalite Ružinov – Ostredky s množstvom zelene dookola. V blízkosti je park, jazero Štrkovec, obchody, cukráreň, reštaurácia, pošta, posilovňa, bežecká dráha, nemocnica a obchodné centrá Retro (5 minút), Polus a Avion (15 minút pešo). Autobusom / električkou sa dá dostať do centra, železničnú stanicu, letisko do 15 minút.

Byt je útulný, priestranný, kompletne zariadený nábytkom a novými elektrospotrebičmi. Nedávno prešiel kompletnou rekonštrukcie vrátane kuchyne, kúpeľne (so sprchovacím kútom) a (samostatným) WC, urobenými na mieru.

Veľká obývačka uprostred bytu je vybavená rohovou sedačkou a vintage dreveným nábytkom z IKEI. Izba je priechodná a je vybavená TV, vežou a klimatizáciou. V zadnej časti bytu sa nachádza spálňa vybavená kvalitnou posteľou a vkusným nábytkom (izba nie je priechodná). V prednej časti bytu sa nachádza malá izba (nepriechodná), vybavená posteľou a písacím stolom. Vstupná hala obsahuje skrine s množstvom úložného priestoru.

Byt je príjemný a pohodlný na bývanie, je vhodný aj pre alergikov a obsahuje všetko vybavenie potrebné na bývanie. Pozdĺž celého bytu (cez 3 izby) sa nachádza sklenená loggia, ktorá umožňuje relax.

Cena pre 2 osoby je 720 eur za mesiac (vrát. nájomného, energií a služieb, KTV a internet). Prenajímame bez sprostredkovania realitnou kanceláriou.

(in english)
We rent a nice, sunny 2,5-room apartment (on the 1st floor) oriented to the east, is in a good location Ruzinov - Ostredky with lots of green around. Nearby is park, lake Strkovec, shops, confectionery, restaurant, post office, gym, running track, hospital and shopping centers Retro (5 minutes), Polus and Avion (15 minutes on foot). By bus / tram you can get to the center, railway station, airport within 15 minutes.

The apartment is likeable, spacious, fully furnished with furniture and new appliances. It has recently undergone a complete refurbishment including a kitchen, a bathroom (with shower) and a (separate) toilet, custom made.

The large living room in the middle of the apartment is equipped with a corner sofa and vintage wooden furniture from IKEA. The room is passable and is equipped with TV, tower and air conditioning. In the back of the apartment there is a bedroom equipped with quality bed and tasteful furniture (impassable). In front of the apartment there is a small room (impassable), equipped with a bed and a desk. The entrance hall contains cabinets with plenty of storage space.

The apartment is pleasant and comfortable for living, is suitable also for allergy sufferers and contains all the necessary equipment for living. Along the whole apartment (over 3 rooms) is a glassed loggia that allows relaxation.

Price for 2 persons is 720 euros per month (including rent, utilities and services, KTV and internet). Rent without broker real estate agency.

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty