Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 13. 10. 2019
Hlavná, Malá Ida
Pozemok na výstavbu RD Malá Ida, stav. povolenie, IS
Cena dohodou

Pozemok na výstavbu RD Malá Ida, stav. povolenie, IS

Cena dohodou

vrátane provízie možnosť HÚ


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • Zast. plocha: 552 m2
    Plocha pozemku: 552 m2
  • ID inzerátu: 3723930
Leaders & Partners reality s.r.o. ponúka na predaj so súhlasom majiteľa pozemok na výstavbu rodinného domu typu Bungálow v okolí Košíc v obci Malá Ida. Obec je s veľmi dobrou dostupnosťou do Košíc. Pozemok sa nachádza na hranici obce v územnom pláne. Na pozemku sú el. prípojka. Voda je riešená vlastnou studňou a odpad žumpou. Je možné napojenia sa na obecnú vodu, kanalizáciu a plyn. Pozemok je orientovaný na juh, slnečný a súčasťou pozemku sú dreviny a živý plot, to znamená , že do exteriérových úprav už nie je nutné investovať. V cene je pozemok s príslušenstvom (IS, oplotenie, dreviny a stromy), spoločná prístupová cesta z hlavnej cesty. Pozemok je posledný, na ktorom sa dá realizovať výstavba domu. Nachádza sa na konci obce v smere na Jasov.
V cene pozemku je právoplatné stavebné povolenie.
Pre bližšie info o financovaní volajte makléra na 0904184059. Výborná občianska vybavenosť v obci. Foto domu je ilustračné V cene je zahrnutý pozemok a výstavba domu na zákazku do štádia dokončené ho domu pred kolaudáciou, bez kuchynskej linky a spotrebičov.
Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie realitnej kancelárie, ktorá zahŕňa poplatky súvisiace z prevodom nehnuteľností (kolky, kúpna zmluva a jej autorizácia advokátom a právny servis). Opýtajte sa makléra aj na financovanie nehnuteľnosti ako aj poistenie nehnuteľností. V prípade záujmu o nehnuteľnosť volajte 0904184059
Vážení klienti, pozrite si kompletnú ponuku našich nehnuteľností na stránke: https://lpreality.sk Rozmýšľate nad výstavbou rodinného domu? Zabezpečíme Vám kompletný servis a výstavbu rodinného domu na kľúč. Vyberte si zo širokej ponuky projektov. Ak ste si náhodou z ponuky nevybrali, nevadí postavíme Vám dom podľa Vašich predstáv.
Viac na: https://lpreality.sk/rodinne-domy/

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Námestie oslobotiteľov 20
040 01 Košice I - Staré Mesto
Norbert Mészaros
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo