Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 24. 08. 2019
Oščadnica, Oščadnica
Štýlová chalupa v Oščadnici – aj pre tých náročných.
98 000 €

Štýlová chalupa v Oščadnici – aj pre tých náročných.

98 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Chata a chalupa
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 150 m2
  Zast. plocha: 80 m2
  Plocha pozemku: 1103 m2
 • Cena za m2: 653,33 €/m²
  ID inzerátu: 3724476
Rekreačná chalupa je vhodná aj pre väčšiu rodinu, veľkosťou a vybavením môže slúžiť aj k okamžitému prenájmu alebo celoročnému bývaniu - na liste vlastníctva je zapísaná ako rodinný dom. Lokalita je tichá a veľmi príjemná s peknými výhľadmi, osada je mimo hlavnej cesty, pritom len pár kilometrov od zjazdoviek SNOWPARADISE Veľká Rača. V riedkej zástavbe  sú  udržiavané chalupy podobné tejto alebo rodinné domy.

AD-REALITY Kysuce – ponúkame na predaj rekreačnú chalupu v obci Oščadnica, známej lyžiarskym strediskom SNOWPARADISE  Veľká Rača. Dom je samostatne stojacou 3 podlažnou stavbou so  zastavanou plochou  105 m2, s obytnou plochou viac ako 150 m2 bez terasy a pivníc. Na prízemí je vstupná chodba so šatníkom, obývacia izba s krbom spojená s kuchyňou a schodiskom do podkrovia, ďalej špajza,  priestranná kúpeľňa so sprchovým kútom a s WC a vonkajšia  terasa pri vchode do domu. Na poschodí sú dve samostatné spálne, balkón a malá galéria pri schodišti. V suteréne sú tri miestnosti skladu. Zdroj vody - studňa, odpady zachytávané do ČOV, elektrina 230/400 V, vykurovanie je lokálne elektrickými konvertormi, v obývacej miestnosti je krb s rozvodmi tepla do podkrovia.. Prístupová cesta je asfaltová, celoročne udržiavaná. Výmera takmer rovinatého pozemku je 1.103 m2,

Cena – 98.000 eur, kontakt: 0905844054, www.ad-reality.sk

Cena zahŕňa náklady spojené s prevodom  nehnuteľnosti na nového majiteľa, najmä právny servis a poradenstvo, vypracovanie zmlúv, bezplatne poskytujeme finančné poradenstvo k získaniu výhodného úveru, sporenia a poistenia. Významným predmetom našej činnosti je  projekčná činnosť, architektúra a dizajn - vypracovanie projektu domu s dokumentáciou, až po vybavenie stavebného povolenia.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: B
 • Počet nadzemných podlaží: 3
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Balkón: Áno
 • Terasa: Áno
 • Vonkajšie parkovacie miesto: Áno

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Palárikova 27
022 01 Čadca
Ondrašina
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty